Tlačové správy

Do kín prichádza láskavý animovaný film Ron má chybu

Animované filmy o sile priateľstva a o nevšedných spojeniach sú u detského, ale aj dospelého diváka tradične veľmi obľúbenými. Inak to určite nebude ani v prípade animáku Ron má chybu z dielne štúdia 20th Century Studios. Do kín prichádza už 21. októbra.

Animák Ron má chybu rozpráva príbeh trochu osamelého 12-ročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť – teda aspoň podľa reklamy – “najlepší robot-kamarát”. Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený. Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

Animovaný film prichádza z dielne 20th Century Studios, od ktorých ste určite videli Dobu ľadovú, Garfielda, Noc v múzeu, Alvina a chipmunkov, Rio, Krúdovcov, Kung Fun Pandu, Baby šéfa a mnoho iných.

V slovenskom znení budete počuť Tomáša Krištova, Danka Fischera, Michala Kaprálika, Danicu Jurčovú, Zuzanu Kyzekovú, Martina Hronského a ďalších.

Film prináša do kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 21. októbra.

ZDROJ: Perla Žinčíková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share