HudbaSprávy

Hudba bez bariér mení miesto

Obľúbená benefičná akcia Hudba bez bariér mení miesto konania! Z dôvodu väčšieho záujmu o koncert a zvýšenia kvality akcie sa organizátori rozhodli, že Hudba bez bariér sa 14. septembra 2022 bude konať na novom mieste s názvom Skalné sanktuárium Božieho milosrdenstva na Vrchu Butkovnad obcou Ladce. Na jedinečnom koncerte vystúpia speváčky Sima Magušinová, Celeste Buckingham, skupina Peter Bič Project, Martin Harich, vokálna kapela For You, Superstarista z Česka Matěj Vávra, slovenský spevák Chris Ellys a huslistka Victória Linnen. Desiate pokračovanie jedinečného podujatia organizuje PARASPORT24 a výťažok z koncertu poputuje na pomoc rodinám!

Umenie, emócia, talent a pozitívna energia pretavené do večerného programu. To je výnimočná benefičná akcia Hudba bez bariér, ktorá sa tentokrát koná v krásnom prostredí Vrchu Butkov nad obcou Ladce. Čo je len hodinu z Trnavy, 45 min zo Žiliny, 30 minút z Považskej Bystrice, 24 minút z Trenčína, 12 minút z Dubnice nad Váhom a 10 minút z Ilavy.

Z dôvodu väčšieho záujmu o koncert, zvýšenia kvality a pohodlia na podujatí sme sa rozhodli pre zmenu priestorov. Akcia Hudba bez bariér 14.9.2022 sa uskutoční na krásnom mieste s názvom Vrch Butkov nad obcou Ladce. Miesto na parkovanie a príchod do areálu budú v obci vyznačené. Do priestorov areálu je zabezpečená autobusová aj kyvadlová doprava z parkoviska číslo jeden. Peši je to len kilometer chôdze krásnou cestou z parkoviska číslo dva. Obe parkoviská sú bezplatné a strážené. Prichádzať do areálu môžete už od 16:00, začiatok akcie je o 18:00,“ vysvetľuje organizátor podujatia Miroslav Buľovský z občianskeho združenia PARASPORT24.

Návštevníci, ktorí si zakúpili vstupenky a chceli by vrátiť financie za lístok kvôli zmene miesta, ich dostanú v plnej výške naspäť. Tým, ktorí si kúpili aj parkovné pri hoteli Jasoň, vráti organizátor financie v plnej výške automaticky. 

„Teším sa z veľkého záujmu o náš projekt. Aj preto sme pristúpili k zmene miesta podujatia v duchu hesla „sme tam, kde byť máme“. Verím, že sa nám opäť podarí krásna akcia, ktorá pomáha krásnym ľuďom. Naše Občianske združenie PARASPORT24 pomohlo od roku 2006 v celkovej hodnote takmer pol milióna eur. Aj týmto projektom sa budeme snažiť pomoc zvýšiť a urobiť radosť tým, ktorí to potrebujú. Tešíme sa na vás,“ pozýva Miroslav Buľovský. 

Hudba bez bariér prinesie vyše dvojhodinový hudobný program zložený z vystúpení viacerých sólových umelcov a hudobných zoskupení. Charitu podporia skupina Peter Bič Project, speváčky Sima Magušinová.Celeste Buckingham, Martin Harich, vokálna kapela For You, slovenský spevák Christián Forgáč známy pod umeleckým menom ako Chris Ellys a huslistka Victoria Linnen. Organizátor upozorňuje, že akcia sa koná za každého počasia, aj v prípade dažďa. Preto si so sebou zoberte pršiplášte.

Občianske združenie PARASPORTt24 vzniklo v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu ľudí s hendikepom, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Tým, ktorým pomôže, potom ďalej pomáhajú hlavne sociálne slabším rodinám po celom Slovensku. 

ZDROJ: Nora Krchňáková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share