Zaujímavosti

Vybrané audioknihy od Supraphonu zdarma k dispozícii

V dňoch karantén a obmedzenia pohybu obyvateľstva prichádza vydavateľstvo Supraphon so špeciálnou ponukou, ktorou chce pod heslom „Radosť z počúvania“  prispieť k optimistickejšej atmosfére v domácich karanténach. Každý týždeň ponúkne na webe Supraphonline.cz na stiahnutie niekoľko audiokníh zdarma. Vybrané nahrávky patria do zlatého fondu Supraphonu a prinášajú v podaní tých najlepších hercov príbehy plné dobrodružstva, statočnosti, lásky a nádeje, ktorá nikdy neumiera… 

V prvej kolekcii prinášajúcej zábavu a rozptýlenie pre celú rodinu poslucháči nájdu:

  • Neodolateľný anglický humor v románe spisovateľa Jerome Klapku Jerome Tři muži ve člunu v kongeniálnom podaní Miroslava Horníčka.
  • Legendárne dobrodružstvo Karla Maya Vinnetou, ktoré v skvelej audio dramatizácii majstrovsky rozohrali Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý. 
  • Príbeh najslávnejšieho stroskotanca všetkých čias v románe Daniela Defoa Robinson Crusoe s vynikajúcim hereckým stvárnením Jiřího Adamíru, Jaroslava Kepku, Ladislava Peška a Martina Růžka.
  • Pohádky Boženy Němcovej a Karla Jaromíra Erbena. Štvoralbum obsahuje perly pre najmenšie deti (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné rozprávky pre mladších školákov (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i veľkú dramatizáciu rozprávky O bílém hadu, ktorá má šancu zaujať i dospelých poslucháčov. 

Nastav uši, stiahni zdarma a počúvaj štyri skvelé audioknihy:  https://www.supraphonline.cz/special/radost-z-poslechu

ZDROJ: Adriána Čahojová, Supraphon

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share