Pre detiZaujímavosti

Šmolkovia budú deti baviť aj cez prázdniny, na každý víkend si pripravili prekvapenie

Šmolkovská zmrzlina, cukrová vata a odmena za vysvedčenie! To sú prekvapenia, ktoré čakajú deti v zábavnom parku Šmolkovia Magický svet a to zadarmo. Okrem Šmolkovskej dedinky a zábavy vo vnútri si v bratislavskom Sport Mall v Lamači môžu rodičia a deti užiť atrakcie aj v lunaparku pod holým nebom. Roztomilé modré rozprávkové postavičky sa na vás tešia počas celého leta až do 1. septembra!

Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia – Magický svet ponúka množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Jeho súčasťou je vnútorná zábavná zóna plná skákacích hradov, virtuálnej reality, atrakcií, koníkov a autíčok. Nedávno pribudol vonkajší lunapark a atrakcie pod holým nebom – bazén s lodičkami, trampolíny, detský autodrom, skákací hrad aj retiazkový kolotoč. 

„Na všetkých milovníkov modrých postavičiek čaká každý víkend prekvapenie. Minulý víkend to bola Šmolkovská zmrzlina, ďalší víkend sa môžete tešiť na Šmolkovskú cukrovú vatu zadarmo. Veľké prekvapenie bude v piatok, kedy dostane každý školák darček Šmolko balónik za vysvedčenie. Pokiaľ nemáte plány na prázdniny, Šmolkovská dedinka je super voľba,“ vysvetľuje Zuzana Benediktová, za tím JVS GROUP.

Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia je otvorený denne. Vo vonkajšej zóne je k dispozícii aj kaviareň s dobrou kávičkou, nápojmi a drobným občerstvením. Rodičia si môžu oddýchnuť a počkať na svoje ratolesti v oddychovej zóne.

„Môžete u nás stráviť neobmedzený čas a využiť nielen edukatívnu Šmolko výstavu, ale aj vnútornú zábavnú zónu a vonkajší lunapark. Všetko v cene jednej vstupenky. Zábavný park Šmolkovia Magický svet nie je stála expozícia, výstava potrvá ešte počas leta,  už len do 1. septembra,“ pozýva Zuzana Benediktová z JVS GROUP.

Zábavný lunapark si užili už viaceré osobnosti s rodinkami. Do Sport Mall na Hodonínskej ulici zavítali speváčky Daniela a Veronika Nízlové, Zuzana Plačková, raperi Ego aj Kali, speváci Peter Cmorík a Robo Papp, herečka Milena Minichová či soulová diva Anita Soul. 

„Užili sme si Šmolkov naplno a na sto percent aj s mojim synom Markusom. Strašne sa tešil vonku v lunaparku, miluje Šmolkov aj skákacie hrady. A dal si aj šmolkovskú zmrzlinu,“ s úsmevom prezradilaspeváčka Anita Soul.

Šmolkovská dedinka je otvorená už vyše štyri mesiace a teší sa veľkému záujmu. Zábavno-vzdelávací park sa rozprestiera na 5000 štvorcových metroch a prináša nielen zábavu, ale aj poznanie. Celou výstavou návštevníkov sprevádza prírodovedný chodník, ktorý deti naučí ako sa chovať v lese a ako ho ochraňovať.  Šanca užiť si rozprávkovú atmosféru parku aj všetky atrakcie bude do nedele 1.9.2024. 

ZDROJ: Nora Krchňáková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share