Pre detiZaujímavosti

Online hudobný koncert pre deti

Detská televízia LALA TV prináša v tomto období do vašich obývačiek radosť pre našich najmenších. Televízia  pripravila pre svojich malých divákov množstvo hudobných a veselých prekvapení. Deti, ktoré nemôžu teraz chodiť do škôlky ani do školy, sa televízia rozhodla potešiť a spríjemniť im tento čas prostredníctvom online koncertov ich obľúbených detských hrdinov.

LALA TV v stredu 29. apríla o 15.00 hod. a následne aj 2. mája o 9.00 hod. odvysiela online benefičný hudobný festival pre deti pod názvom Čiperkafest. Bude to viac ako troj hodinová zábava s 23 účinkujúcimi určená pre deti aj tínedžerov. Cieľom festivalu bude nielen zabaviť detské publikum, ale festival má aj charitatívny rozmer. Vyzbierané finančné prostriedky budú určené zdravotníkom, ktorí sa v dôsledku svojej práce nakazili práve ochorením COVID – 19. Viac informácií nájdete aj na stránke www.ciperkafestzizolace.cz.

Všetci malí hrdinovia, ktorí museli ostať doma, si zároveň už teraz  každý pondelok, stredu a piatok o 10.00 hod. a o 18.00 hod. môžu pozrieť aj koncert ich obľúbenej dvojice PACI PAC, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z ich CD a DVD.                                                                            

Okrem online hudobných koncertov detská televízia LALA TV pripravila pre svojich divákov aj rôzne zábavné, ale aj náučné programy s ich obľúbenými detskými interpretmi, ako je Miro Jaroš či detský zabávač Strýko Baltazár. Strýko Baltazár sa rozhodol rozveseliť deti pri obrazovkách prostredníctvom talkšou, v ktorej sa rozpráva s obľúbenými hračkami. V prvej časti napríklad vyspovedal svojho kamaráta Macka Rúška. Miro Jaroš zas deti naučí, ako si majú vyrobiť rúško. 

ZDROJ: Lala TV

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share