KnihyZaujímavosti

Kniha Izabelkine dobrodružstvá sa dočkala pokračovania

Izabelkine dobrodružstvá 2 sú voľným pokračovaním knižnej prvotiny občianskeho združenia To je život a vychádzajú s rovnakým cieľom. Pomáhať deťom, a to hneď dvakrát. 

V prvom rade ide o budovanie prirodzenej túžby detí po čítaní a to prostredníctvom dobrodružného, tak trocha detektívneho príbehu malej hrdinky Izabelky a jej kamarátky Kláry, ku ktorým pribudol nový „parťák“ Viliam.  

Príbeh je situovaný do prostredia Beckovského hradu a spája sa s pátraním po poklade, pri ktorom deti nečakane odhalia zločin.

Projekt si zachováva svoj filantropický rozmer v podobe pomoci deťom so zrakovým znevýhodnením. Každý z tých, ktorí podporia vydanie knihy, prispieva aj na pomoc deťom z Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Kniha Izabelkine dobrodružstvá 2 obsahuje desať kapitol, ktoré na seba nadväzujú a tvoria jeden súvislý, napínavý príbeh. V úvode publikácie sa malí čitatelia a čitateľky dozvedia, ako zakúpením knižky pomohli znevýhodneným rovesníkom. Publikácia je obohatená výnimočnými, ručne maľovanými  ilustráciami, od Andrey Nešťákovej.

Kniha by mala vyjsť v predvianočnom období a byť tak darčekom nielen pre čitateľov a čitateľky, ale aj pre deti, ktorým poputuje výťažok z predaja. 

ZDROJ: Martina Pašková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share