Zaujímavosti

Blíži sa súboj glosátorov Lasica vs Kraus

Populárna talkshow Sedem bez záruky, známa z televíznych obrazoviek ako SEDEM po dlhšej pauze mieri k divákom. Tentokrát si počas predstavenia v Lučenci na stoličku ku slovenským stáliciam Elene Vacvalovej, Oľge Feldekovej, Jánovi Snopkovi a Milanovi Lasicovi prisadne aj najlepší český glosátor Jan Kraus. Vtipné komentáre a postrehy na aktuálne udalosti spoločenského a politického života budú zárukou kvalitnej zábavy.

Ak chcete zažiť najlepšieho českého a slovenského glosátora na spoločnom pódiu, nemusíte dlho čakať. Už v októbri sa tohtoročný jubilant Milan Lasica stretne na divadelných doskách v Lučenci s hercom a moderátorom Janom Krausom, ktorý si svoje jediné verejné vystúpenie na Slovensku v tomto roku poriadne vychutná.

Bezprostredná zábava, trefné postrehy a ostrieľaní komentátori prinesú dávku kvalitného humoru v talkshow Sedem bez záruky, ktorá v zájazdovej podobe úspešne zabáva divákov v slovenských mestách. 

„Talkshow Sedem bez záruky organizujeme na Slovensku už ôsmy rok a súčasne tento rok pán Lasica oslavuje osemdesiatku. Chceli sme jemu a rovnako divákom pripraviť nejakú špecialitu ako poďakovanie, a myslím, že sa nám to podarilo. Veľmi nás potešilo, že Jan Kraus na našu ponuku prikývol a prijal výzvu byť súčasťou kvarteta najlepších slovenských glosátorov,“ uviedol producent podujatia Róbert Karas.

Tradične pridanou hodnotou talkshow Sedem bez záruky je atraktívny hudobný hosť. 

Vstupenky na prestrelku vtipných komentárov, ktoré rozosmejú aj najnáročnejšieho diváka si môžete zakúpiť v sieti  Predpredaj.sk a v miestnych pokladniach.

Sedem bez záruky

  • 22.9.  NOVÉ ZÁMKY –  Irish Castel Pub
  • 4.10. KOŠICE – GES Club
  • 5.10. PREŠOV – Kino SCALA
  • 6.10. NITRA – Nájomná jednotka 210
  • 14.10. LUČENEC – Kino Apollo + špeciálny hosť JAN KRAUS

ZDROJ: Zuzana Valentová, Key Art Agency

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share