HudbaSprávy

Výnimočný hlas a pódiová energia:mLegenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy! 

V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. Ich koncerty sú exkluzívnym zážitkom na celý život. A preto s veľkou radosťou  prinášame správu, že na Slovensko mieri ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Svoj jedinečný koncert odohrá 23. júna 2024 v Bratislave. Bude to výnimočný večer plný emocionálnych hitov a úžasnej hudby, ktorá oslovuje fanúšikov po celom svete už celé desaťročia.

Rod Stewart je bezpochyby jedným z najvplyvnejších hudobníkov v histórii. Jeho kariéra trvá viac ako päť desaťročí a zanechala nezmazateľnú stopu v rockovej hudbe. Od svojho debutu v 60. rokoch až po súčasnosť vyzbieral viacero prestížnych ocenení, opakovane dobil prvé priečky hitparád v niekoľkých krajinách sveta, neustále vypredáva najprestížnejšie koncertné haly a lístky na jeho koncerty patria k tým najexkluzívnejším. 

Jeho nezameniteľný hlas a ikonické skladby prenikli do sŕdc fanúšikov po celom svete a zanechali nezmazateľnú stopu v histórii populárnej hudby. Preslávil sa svojou virtuozitou a schopnosťou prelínať rock, folk, pop a blues do jedinečného zvuku, ktorý si zamilovali milióny fanúšikov. 

Rod Stewart je jedným z najpredávanejších umelcov v histórii hudby, s odhadovaným počtom 250 miliónov predaných platní a singlov po celom svete. Získal nespočetné množstvo najvyšších ocenení v hudobnom priemysle, medzi nimi aj dve uvedenia do Rokenrolovej siene slávy, cenu za najlepšieho skladateľa od Americkej spoločnosti skladateľov, autorov a vydavateľov, cenu Grammy™ Living Legend a v roku 2016 získal aj titul „Sir Rod Stewart“, keď bol v Buckinghamskom paláci pasovaný za rytiera, za svoje počiny v oblasti hudby a dobročinnosti. Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako „Baby Jane „Do Ya Think I´m Sexy“, „Young Turks“, „Have You Ever Seen The Rain“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“, „First Cut Is The Deepest“ a mnohé ďalšie. 

Stewartova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo. 

ZDROJ: Zuzana Badinková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share