HudbaSprávy

Taomiho Echinacea Tour dorazí do Českej Republiky

Taomi pokračuje po úvodnom vydarenom výkope na Slovensku so svojím ECHINACEA TOUR aj v ďalších mestách v Českej republike. Raper a spevák má za sebou prvú časť debutového turné k rovnomennému albumu. Autor hitov ako “Ty (Tomáš)“ či „Stejný sny“, ktorý vznikol v spolupráci so speváčkou  Annet X. Taomi sa predstaví spolu v sprievode kapely s naloženou show plnou energie a vizuálnych efektov už na prvej zastávke v rámci Českej republiky 13. decembra v pražskom klube Bike Jesus. 

V máji tohto roka vydal Taomi album Echinacea, ktorým odštartoval novú etapu svojej hudobnej tvorby. Energický a multižánrový hudobný projekt už fanúšikom stihol niekoľkokrát v skrátenej verzii odprezentovať na letných koncertoch a festivaloch na Slovensku.

Hudobný fenomén menom Taomi sa valí na českú republiku a po vydarených prvých zastávkach v Košiciach, Banskej Bystrici, Nitre, Prievidzi, Žiline a Bratislave sa Echinacea Tour presúva aj do Prahy a Ostravy. 

Ak chcete byť pri tom s nami, kúpte si lístky a zaistite si aj vy miesto na tento neopakovateľný zážitok. Nezmeškajte koncert Taomiho s kapelou, ktorý odpáli v klube Bike Jesus už o necelé dva týždne. 

Taomi sa predstaví v rámci ECHINACEA TOUR v týchto mestách:

13.12. – PRAHA | Bike Jesus

14.12. – OSTRAVA | BARRÁK Music Club

16.12. – MICHALOVCE | AirPop Club

ZDROJ: Kristína Polerecká

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share