HudbaSprávy

Sting Svetové turné 2024 pokračuje aj na Slovensku

17- násobný držiteľ hudobných cien Grammy, miláčik slovenského publika Sting prichádza opäť na Slovensko. 1. júna 2024 odohrá svoj špeciálny koncert v bratislavskej Tipos Aréne. Ide o pokračovanie jeho celosvetového turné so špeciálnym programom, ktorý nadchol divákov po celom svete a je oceňovaný aj hudobnými kritikmi. 

Sting, doprevádzaný elektrizujúcou rockovou kapelou, predvedie v Bratislave nesmierne dynamické vystúpenie. Počas neho zaznejú najobľúbenejšie hity z jeho bohatej kariéry ako člena skupiny The Police aj ako sólového umelca. Britský denník The Times označil jeho koncertné vystúpenie za majstrovské dielo: “Sting je bez akýchkoľvek pochýb legendárnym interpretom so zlatým repertoárom”. Koncert vás strhne nadčasovými hitmi ako „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle” spolu s jeho ďalšími ikonickými skladbami. Denník The Telegraph označil Stingov koncert za výnimočný zážitok a The Guardian sa o ňom samotnom vyjadril ako o jedinečnom umelcovi s “dokonalou popovou alchýmiou”.

Stingove cítenie hudby, úchvatný hlas a ikonické skladby sú pre mnohých symbolom kvalitného umenia. Príďte si ho vychutnať naživo do bratislavskej Tipos Arény 1. júna 2024. 

ZDROJ: Zuzana Badínková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share