HudbaSprávy

Spevák Adam Pavlovčin vydal svoj debutový album s názvom AGE OF ADONXS

Adam Pavlovčin, slovenský spevák s výrazným hlasom, skladateľ, model a tanečník,  ktorý dnes už vystupuje pod umeleckým menom ADONXS sa dočkal svojho debutového albumu s názvom Age of Adonxs.

Po vydaní dvoch úspešných singlov Moving On a Game, ktoré si držali popredné miesta v rádiových rebríčkoch a po zverejnení emotívnej baladyCold Summer, sa môžeme teraz tešiť na ďalších  sedem skladieb, ktorédoplnia albumovú zostavu. Hitovka Game obsadila na osem týždňov prvú priečku a pozíciu najhranejšej slovenskej skladby v slovenskom éteri a skladba Moving On sa držala dvanásť  týždňov v TOP 10 v rámci hitparády najhranejších slovenských a českých piesní.

Je to pre mňa obrovský míľnik mojej hudobnej kariéry a mám z albumu naozaj veľkú radosť. Je to moja osobná, v niečom až intímna výpoveď a mám pocit, že skladby dokážu previesť poslúchača celou škálou emócií a pocitov. Na albume ponúkam od dynamických skladieb, zmyselných textov, sentimentálnych balád až po rádiové hity,” odkazuje svojim fanúšikom Adonxs. Názov albumu Age of Adonxs predznamenáva príchod nového vetra na česko-slovenskú hudobnú scénu, ako aj Pavlovčinov debut po vítazstve v speváckej súťaži SuperStar.   

Na albume spolupracoval so svojím stálym tímom producentov  Marekom Rakovickým, Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom zo štúdia Lavagance. Celý album zmastroval Dave Kutch,  ktorý okrem iného spolupracuje celosvetovo s umelcami ako Dua Lipa, The Weeknd, Lana Del Rey, či Billie Eilish. Skladby z nového albumu si budú môcť jeho fanúšikovia vypočuť už na ADONXS on tour, ktoré sa začína o pár dní. (Trenčín, Košice, Bratislava, Brno, Ostrava a Praha – viď nižšie presné dátumy a miesta)

ZDROJ: Renáta Tomášová

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share