HudbaSprávy

Speváčka Natália chce novou letnou skladbou ľudí zabaviť aj motivovať

Speváčka Natália Grünwald má ďalšiu novinku. Po úspešnom prijatí pesničky „Tí, čo snívajú“, prichádza s druhým singlom „Nehovor, že sa nedá“ z jej pripravovaného debutového albumu. Vznikal opäť v osvedčenom autorsko-producentskom tíme: Natália, ako autorka hudby, Peter Šíma, ako aranžér a hudobný producent a Miro Jurika, ako textár. Už názov napovedá, že okrem príjemnej letnej pohody, má aj vyšší cieľ – motivovať k lepšiemu vnímaniu života so všetkým, čo nám každý deň prináša.

“Skladba vznikla podľa môjho hudobného nápadu. Peťo ho zaranžoval a dotvoril. Chceli sme, aby mala letnú náladu a zároveň ľudí pohladila na duši. Zo všetkého, čo sa okolo nás deje, sme už dosť unavení a máme tendenciu strácať motiváciu, ale stále plati, že vždy sa dá nájsť cesta, ako sa z toho dostať,” povedala o svojej novinke Natália a dodala: “Nahrávanie som si v štúdiu dokonale užívala. Producent Peťo Šíma je veľmi príjemný človek, s ktorým sa vynikajúco robí. Textár Miro Jurika zas vie vždy presne vystihnúť to, čo chcem v skladbe povedať, preto sa mi s nimi veľmi dobre spolupracuje.”

K piesni Nehovor, že sa nedá vznikol aj videoklip, ktorý režíroval Zoltán Eliáš. Jeho príbeh dokresľuje posolstvo skladby. Nakrúcali ho v troch rôznych lokalitách v priebehu jedného dňa. 

“Bolo to celkom náročné, ale výsledok stojí za to. Kameraman a režisér Zoli Eliáš je veľmi talentovaný mladý chalan, ktorý vie robiť zázraky doslova na počkanie. Obdivujem aj výkony hercov, ktorí s nami v klipe účinkovali a vytvorili príbeh mladej dvojice, ktorá zistí, že len vtedy, ak dokážu prekonávať prekážky, budú spolu silnejší a život bude krajší,” povedala o svojom novom videoklipe speváčka.

Natália so svojim tímom stále intenzívne pracuje, pripravuje ďaľšie skladby na jej debutový album a plánuje aj živé koncertné vystúpenia. 

“Už sa veľmi teším na to, keď vyrazíme na pódiá, a spolu s divákmi sa budeme zabávať s našou hudbou aj v live verzii,” doplnila na záver Natália.

ZDROJ: Rado Mešša

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share