HudbaSprávy

Sisa či Cher si podmanila publikum v Bratislave

Extravagantné kostýmy, svetové hity, živá kapela, tanečníci, mačky a unikátna Sisa Sklovská. Špeciálna šou nadchla koncom minulého týždňa publikum v bratislavskom STARS Auditóriu.

“Ak je niekto na Slovensku, kto dokáže zaspievať hity Cher, tak je to práve Sisa Sklovská,” zhodovali sa diváci i kreatívny tím extravagantná šou Sisa či Cher, ktorú po prvýkrát v špeciálnej verzii uviedli v piatok v našom hlavnom meste. Slovenská umelkyňa sa naviac na svetoznámu speváčku aj podobá. O to viac bola šou podmanivá. Čerešničkou na torte boli unikátne kostými Ľudmily Várossovej.

Špeciálnu verziu extravaganca show venovanú Sisiným narodeninám, uvádzali Sisine mačky Leňa a Huňa do ktorých sa prevtelili herečky Lucia Vráblicová a Renáta Ryníková. Divákom čítali z tajného denníčka Sisi. Sprevádzali ich príbehom o ruskom producentovi, ktorý ponúkol Sise špeciálny duet so Cher. Sisa sa tomuto projektu a svojmu detskému snu nadchla a okamžite začala pripravovať veľkolepú show. Mačky však cítili zradu a snažili sa Sisu varovať. Tá však “opitá” splnením svojho detského sna nechcela počúvať. Viac z príbehu neprezradíme. Isté však je, že na tejto show si diváci prišli na svoje. Sise sa sen nesplnil, ale spievala najväčšie hity od Cher v nádherných kostýmoch a predviedla skvelú show plnú extravagancie hodnú svetovej divy. 

Počas show odzneli najväčšie hity Cher, vrátane Believe, Woman’s World, Strong Enough, If I Could Turn Bact Time, Shoop Shoop Song a ďalšie. Muzikálovú hviezdu doprevádzala živá štvorčlenná kapela. Show Sisa či Cher dopĺňali tanečníci pod vedením Silvie Belákovej, o hudobnú réžiu sa postaral Ľubo Horňák a celé dielo režisérsky viedol Peter Oravec. Sisa žiarila v kostýmoch od prvej dámy kostýmového výtvarníctva Ľudmili Várossovej. Producentom show je Sisin manžel Juraj Lelkeš.

„Toto boli najkrajšie narodeniny v mojom živote. Neviem, koľko mám rokov, avšak toto bol najkrajší darček, aký som kedy mohla dostať a kedy si želať. Dnes večer som sa cítila ako Cher. Dovolila som si to – keď som išla na pódium, povedala som si: ‚Ty si Cher.‘ Od divákov som dostávala úžasnú energiu, bolo to fantastické publikum. Bola to radosť hrať a spievať. To je to najviac, čo môže umelec dostať od divákov a nesmierne si vážim, že na konci ma odmenili standing ovation a že si vyžiadali prídavky,“ povedala Sisa Sklovská tesne po skončení predstavenia.

ZDROJ: Andrea Čurná

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share