HudbaSprávy

Príďte si vychutnať najikonickejší koncert kapely Beatles na kvalitnom plátne!

Nemusíte byť fanúšikom kapely Beatles na to, aby ste si prišli vychutnať jeden z najlepších koncertov v histórii. Jedinečná šanca sa vám naskytne iba tento týždeň, 11., 12. a 13. februára!

Prichádza jedinečný zážitok pre fanúšikov kapely Beatles! Milovníci legendárneho britského zoskupenia si môžu prísť hity vychutnať na veľkom filmovom plátne s najlepším zvukom, aké v súčasnosti kiná ponúkajú. Je to skoro, akoby ste na koncerte boli naživo!

The Beatles: Rooftop Concert v réžii Petera Jacksona ponúka šancu zažiť jeden z najikonickejších koncertovvšetkých dôb v histórii nesmrteľnej kapely. Táto príležitosť sa ponúka iba 11., 12. a 13. februára, v Bratislave.

Rooftop Concert sa zapísal do histórie nielen svetovej hudby, ale sj spomienok množstva ľudí. Išlo o neohlásený koncert zo strechy budovy Apple Corps v centre Londýna. Uskutočnil sa 30. januára 1969, trval 42 minút až do momentu, kým polícia nepožiadala kapelu, aby stíšili hlasitosť.

Legendárny Rooftop koncert zažijete exkluzívne iba v IMAX v Bory Mall v Bratislave v distribúcii spoločnosti CinemArt SK.

ZDROJ: Perla Žinčíková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share