HudbaTlačové správy

Posledné letné koncerty Richarda Müllera sa blížia

Richard Müller sa so svojou 8-člennou kapelou presúva na západné Slovensko. V pláne majú odohrať posledné štyri letné koncerty. Doterajšie vystúpenia pod holým nebom mali neopakovateľnú atmosféru a Richard, ako aj fanúšikovia, sa tešia, že si ju zopakujú. Nenechajte si to ujsť. V Bratislave vystúpia už 26. augusta.

Richard  Müller a jeho tím križujú Slovensko a sú radi, že môžu opäť chvíľu hrať. 

„Hráme v amfiteátroch alebo v areáloch hradov a zámkov, čo sa k letu skvele hodí. Je to všetko v súlade s pravidlami a nariadeniami štátu v súvislosti s pandémiou. Koncerty majú romantickú atmosféru a my, hudobníci, si to užívame. Myslím, že to fanúšikovia oceňujú, doteraz bolo vždy úžasne,“ vraví Richard Müller.

Podľa organizátorov je účasť na koncertoch, najmä so sediacim publikom, úplne bezpečná, zatiaľ nevedia o prípade, kedy by sa na takomto podujatí niekto nakazil koronavírusom.  Napriek tomu, že organizátori dodržiavajú všetky platné bezpečnostné opatrenia, je od septembra z dôvodu ďalších razantných reštrikcií zo strany štátnych orgánov znemožnené usporadúvať koncertné podujatia. 

„Vzhľadom na to, že epidemiologická situácia sa zhoršuje, vláda sa rozhodla ako prvú opäť zastaviť kultúru. Bez konzultácií so zástupcami kultúry, bez návrhov riešení dopadu týchto rozhodnutí, bez akejkoľvek náhrady alebo pomoci množstvu dotknutých profesií… Takže, koncertná jeseň vyzerá zatiaľ veľmi neisto,“poznamenal Juraj Kuchárek, booking manažér a kapelník z tímu Richarda Müllera. 

Slovenská legenda a jej kolegovia sa na najbližšie augustové koncerty tešia a to nielen preto, že sú možno na dlhší čas posledné.

„Čakajú nás opäť otvorené priestranstvá, pre ktoré sme zostavili dobrý playlist. Odozvy fanúšikov na sociálnych sieťach sú veľmi pozitívne.  Okrem známych a osvedčených hitov sme zaradili aj napríklad novinku Anomália.  Tak veríme, že skvelá atmosféra sa zopakuje. Tešíme sa na vás,“ odkazuje fanúšikomRichard Müller.

Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.skMaxiticket.sk a Ticketportal.sk.

Richard Müller – Leto 2020

  • 26.08.2020  – Bratislava, Inpark 
  • 28.08.2020 – Senec, amfiteáter
  • 29.08.2020 – Myjava, amfiteáter
  • 30.08.2020 – Zlaté Moravce, amfiteáter

ZDROJ: Eva Sládková, Propaganda House

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share