HudbaSprávy

Nezabudnuteľné Vianoce s Máriou Čírovou

Speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová si pre fanúšikov pripravila veľké vianočné prekvapenie! Mnohí z nich sa totiž nedostali na jej raketovou rýchlosťou vypredané Vianočné turné. A preto sa jedna z našich najobľúbenejších speváčok rozhodla priniesť emotívny online koncert priamo do vašich obývačiek. Nenechajte si ujsť Vianočný online špeciál, môžete tak zažiť nezabudnuteľné najkrajšie sviatky roka s Máriou Čírovou. 

Vianočné turné Márie Čírovej v týchto dňoch vrcholí. Jej koncerty sú silným a emotívnym hudobným zážitkom. Nechýbajú na nich obľúbené skladby z oboch Vianočných albumov ako Do noci tichej, Štedrý večer alebo Vianoce krásne sú, tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách a samozrejme hity ako Unikát, Búrka, Kto vie, Chýbaš alebo Slobodná. Mnohí ľudia sa však na  koncertoch nemohli zúčastniť.

„Moji milovaní fanúšikovia, mnohí z vás mi píšu, že kvôli chorobe alebo veľmi rýchlej vypredanosti, ste na koncerty nemohli prísť. A viacerí ste momentálne v zahraničí. A práve pre vás, ale aj pre všetkých, ktorí chcú nasať do svojich domovov kúsok pohodovej vianočnej atmosféry, vôňu medovníčkov a mojich piesní, je určený tohtoročný Vianočný online špeciál. Som šťastná, že sa to podarilo,“ pozýva Mária Čírová

Dokonalú vianočnú atmosféru a rodinné stretnutie pri stromčeku môžete zažiť online v nádhernom prostredí Chalet Bella High Tatras. Nebude chýbať ani spoločnosť tých najšikovnejších slovenských medovníčkárok zo spoločnosti VANT medovníčky. Stretnite sa s Máriinou rodinou v pohodlí vašich obývačiek a započúvajte sa do skladieb, ktoré vám Mária zahrá so svojim manželom Mariánom Kachútom. Tešiť sa môžete sa aj na jedno hudobné prekvapenie!

„Nechajme sa vtiahnuť do čarovného kúzla Vianoc, ktoré sa nám každoročne pripomína v tomto období. Narodením Lásky, ktorá sa chce dotknúť našich sŕdc. Poďte sa spolu so mnou naladiť, poďte si oddýchnuť, poďte sa usmiať, poďte zavrieť oči a cítiť horiace drevo v krbe, poďte si zaspievať tie najkrajšie slovenské vianočné koledy,“ teší sa Mária Čírová a všetkým priaznivcom želá požehnané a pokojné Vianoce.

ZDROJ: Nora Krchňáková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share