HudbaSprávy

Na Tekov Feste zaspieva 28. júla exkluzívna kombinácia troch raperiek

Amfiteáter Starý Tekov sa 28. júla zmení na fantastickú hudobnú párty! Na festivale TEKOV FEST sa stretne trojica najžiadanejších slovenských speváčok Sima, Dominika Mirgová a Aless, ktoré môžete na jednom pódiu v tomto roku zažiť exkluzívne iba v Starom Tekove! Festival otvorí nadupaná show René Rendyho a jeho Cico Band, ktorí zahrajú všetky tanečné hity!  

Aktuálne najvychytenejšia speváčka Sima má na Slovensku vypredané koncerty, najpredávanejšie cédečkáa so svojimi piesňami valcuje internet. Do Tekova zavíta Sima aj s raperským duom Nerieš, ktoré sa v Tekove predstaví po prvýkrát. Sima má doteraz na konte šesť albumov a vyše 50 videoklipov. V Tekove naživo predvedie skladby z nového albumu Masterpiece.. 

„Zaspievam všetky moje najväčšie hity aj môj nový singel s názvom Forever Young, ktorý vyšiel len nedávno. Momentálne pracujem na nových skladbách, o ktorých budem fanúšikov čoskoro informovať. Moje leto bude vyslovene pracovné, takže ľudia ma budú môcť stretávať na koncertoch po celom Česko-slovensku,“ teší sa sympatická Sima.

28. júla zažijete v amfiteátri v Starom Tekove aj slovenské hip-hopové duo Nerieš z Pezinka, ktoré tvoria Matej Straka a Matej „Gabryell“ Gábriš. Chalani aktuálne valcujú slovenské kluby a festivaly. Jedinečnú kombináciu troch najvychytenejších speváčok a raperov doplní René Rendy a jeho Cico Band, ktorí roztancujú celý festival.

„Každoročne sa snažíme obmieňať žáner hudby, aby sme festival spravili pre divákov atraktívnejším. Tento rok sme sa rozhodli  ulahodiť mladším generáciám a vsadili sme na ženskú krásu. Speváčky Dominika Mirgová, Aless a Sima, ktorá je momentálne najžiadanejšia na Slovensku. Festivaly majú v Tekove dlhoročnú tradíciu a obec disponuje malebným prírodným amfiteátrom vhodným na takéto podujatia. Starý Tekov je preslávený hlavne folklórom, dodržiavaním tradícií, pečením kačíc a husí a predovšetkým pečením tradičných „Rítešov“, známych ako štrúdľa,“ pozýva organizátor TEKOV FESTu Vladimír Rendek zo Sky High Event.

Stretneme sa 28. júla 2023 v Starom Tekove. Okrem hudby sa organizátori zamerali na kvalitné gastro stánky a moderné bary. Samozrejme nebudú chýbať Pukanské párance, trdelník a tradičné špeciality z oblasti Tekova. 

ZDROJ: Nora Krchňáková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share