HudbaSprávy

MC Erik s novou skladbou Is This Love

Ikona slovenskej dancefloorovej scény, DJ a producent MC Erik sa rozhodol výnimočný rok zakončiť tým, čo k nemu neodmysliteľne patrí – singlom, ktorý poteší každého fanúšika tohto hudobného žánru. Vyzretejší a skúsenejší, tak možno charakterizovať Erika Arestu, ktorý sa spolu s Ivanou Poláčkovou v novej skladbe pýta „Is This Love“.

MC Erik po silvestrovských zásnubách tento rok stihol svadbu i sťahovanie do nového domu. „Pri kúpe domu sme s manželkou hľadali nehnuteľnosť, ktorá by bola bližšie k Martinovi Hajkovi. V jeho štúdiu sme nahrali s Ivkou celý album a v budúcnosti plánujem s ním intenzívnejšie spolupracovať,“ povedal Erik o spolupráci so spoluautorom nového singla Is This Love.

Nakrúcanie videoklipu

Videoklip ku skladbe sa z časti nakrúcal ešte v letnom období v Prahe, v Erikovom domovskom Music Clube Zlatý strom, pri najväčšej grafitti stene v Modřanoch a v štúdiu ProRecords Martina Hajka. „Klip sme síce točili už v lete, ale finálnu postprodukciu sme dokončili až teraz. Hneď po natočení klipu sme sa sťahovali, potom pripravovali svadbu a svadobnú cestu a popri tom všetkom ešte bežná pracovná hektika,“vysvetlil zdržanie producent a DJ a dodal: „Nášmu kameramanovi vykradli auto a zobrali mu fototechniku. Síce sa to priamo nedotklo záberov do nášho videoklipu, ale riešenie tejto situácie spôsobilo ďalšie zdržanie.“ MC Erikovi sa do videoklipu podarilo dostať aj svoju záľubu v kvalitných a rýchlych autách, keď špeciálnu úlohu dostala americká klasika Mustang.

MC Erik pravidelne pôsobí ako DJ v rôznych kluboch v Čechách a občas ako hosť aj na Slovensku. S Ivanou Poláčkovou pravidelne prezentuje svoje najväčšie hity na akciách zameraných na 90. roky. V tomto roku sa predstavili aj na podujatí 90’s Explosion v Prahe, kde ich vystúpenie videlo 17 000 divákov. MC Erik je pravidelne súčasťou podujatia We Love 90s, ktoré dvakrát ročne prináša na Slovensko hviezdy európskej eurodance scény 90. rokov. 

ZDROJ: Andrea Čurná, woowoo.sk

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share