HudbaTlačové správy

Kryštof už tento víkend prinesie strahovský koncert na Cibula Fest

Niečo, čo na festivaloch nemá obdobu! Presne to sľubuje Richard Krajčo so svojou skupinou Kryštof, ktorý sa už v piatok 19. júla predstaví so svojím jediným slovenským vystúpením v tomto roku na Slovensku v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Koncert kapely Kryštof je súčasťou festivalu Cibula Fest a bude vernou kópiou veľkolepého vystúpenia spred dvoch rokov na pražskom Strahove, kde ho videlo viac ako 70-tisíc fanúšikov. 

Cibula Fest už v minulosti zažil niekoľko vystúpení so špeciálnou scénou, keď sa tu predstavili kapely ako Kabát, Scooter, Alphaville či Modern Talking. I keď Kryštof na tomto festivale vystúpil aj v minulosti, tentokrát to bude naozaj výnimočné. Do Holíča totiž prinesie svoju šou, ktorá sa do histórie českej pop music zapísala veľkými písmenami a dokonca vyšla aj na DVD nosiči.

Strahov vo festivalovej podobe

„Bude to masaker. Strahovský koncert sme trochu zmenšili do festivalovej podoby, no nebude chýbať nič, čo bolo aj na najväčšom koncerte v histórii našej kapely. Animácie, showefekty, približne 120 svetiel, takmer sto štvorcových metrov led obrazoviek a mnoho ďalších prekvapení. Nebude to klasické festivalové vystúpenie, ale samostatný koncert na festivale,“ tvrdí frontman kapely Richard Krajčo. Do Holíča tak smeruje niekoľko kamiónov s technikou a oddýchnutý Krajčo, ktorý sa len pred pár dňami vrátil z dovolenky, sľubuje najlepší koncert, aký kedy na Slovensku odohral.   

Cibula Fest 2019

Okrem jednej z najlepších českých kapiel posledných rokov si budú môcť návštevníci Cibula Festu vychutnať aj vystúpenia takých hviezd ako Iné Kafe, Peter Nagy, Dalibor Janda, Kali, Polemic, Gladiátor, Mandrage, Smola a hrušky, Bijouterier či jednej z najlepších svetových Queen performance kapiel – Queenie a ich Relived Show. Po ročnej prestávke sa do Holíča vracia aj Motozóna s Rock Stage a chýbať nebude ani Cool Arena, kde si na svoje prídu najmä fanúšikovia hip-hopu a reggae. „Po desiatich rokoch sa mení aj dispozícia festivalu, skvalitňujú sa služby, stanové mestečko bude bezplatné a zatraktívňujeme voľnočasové aktivity,“ prezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka

Festivalové brány sa otvárajú už vo štvrtok 18. 7. o 12.00 a počas troch dní sa na troch pódiách vystrieda takmer 60 rôznych kapiel, spevákov či DJ-ov.  Viac info na www.cibulafest.eu.

Vstupenky v predaji v sieti TicketLive.sk

ZDROJ: Dodo Mikláš, AccessPro

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share