HudbaSprávy

Kristina Tran v skladbe GOLD vzdáva hold všetkým gentlemanom!

Slovenská speváčka Kristina Tran predstavuje ďalší videoklip ku skladbe Gold z jej najnovšieho EP albumu “FLOW”. 

Po hudobnej stránke na skladbe spolupracovala s renomovaným producentom Matejom Miklošom alias Lil’Maxxom, s ktorým vytvorili rytmickú skladbu s letným nádychom. 

“Hudba na pesničku Gold ma veľmi príjemnu atmosféru a keď som do nej začala písať text, evokovala vo mne hlavne spokojnosť a ľahkosť. Tieto emócie najviac preciťujem v aktuálnom vzťahu, v ktorom som šťastná. A tak sa mi podarilo opísať, akého úžasného a vnímavého muža mám po svojom boku. Verím, že je medzi nami mnoho Gentlemanov a tak si určite zaslúžia aj oni svoju “hymnu“. Najvtipnejšie bolo, keď som si preverovala, či Freeman, Clooney a Bond sú hodní toho označenia, myslím, že som trafila a dnes sa už naozaj dá vygoogliť všetko.” spomína speváčka

K piesni predstavuje aj videoklip, ktorý si talentovaná speváčka strihala sama. S kamerou a zábermi z Bratislavského hradu jej pomohol Michal Muskolay z tímu DSFX TEAM. Kristina do videoklipu zakomponovala aj romantický párik v lese, ktorý ako celok s ostatnými zábermi dokonale dotvorili atmosféru pesničky.

Speváčka momentálne pracuje na svojich ďalších autorských skladbách a spoluprácach s rôznymi umelcami, na ktoré sa môžete tešiť už čoskoro. 

Pesničku Gold ako aj celý EP album FLOW nájdete na všetkých digitálnych platformách. 

ZDROJ: Andrea Turčina

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share