HudbaSprávy

Kristina Tran pokrstila svoje nové EP špeciálnou módnou kolekciou

Speváčka Kristina Tran len pred pár dňami vydala svoje nové EP “FLOW” a už ho stihla aj pokrstiť a to naozaj neobyčajným spôsobom.

Okrem svojej hudobnej tvorby je speváčka známa aj tým, že hačkuje, šije, má svoju vlastnú módnu značku a práve to ju viedlo k tomu prepojiť tieto dva umelecké svety. Pre každú pesničku na svojom novom EP vytvorila vlastný outfit, ktorý počas koncertu predvádzali známi umelci a hudobníci, konkrétne Tomy Kotty, Erika Rein, Fejbs, Patrícia Vittek, Thia Vittek, Amália Amyel Jakabová, Adrián Líška, Nathael, Saimonsa, či Mike Berry.

V jednotlivých modeloch Kristina vyjadrila náladu konkrétnych piesní, ktoré boli dokonale umocnené predvedením samotných umelcov. V kolekcii prevažovali modely recyklovaných riflí, šušťákoviny či menčestru, no nechýbali ani jej klasické pletené a macrame kúsky.

“Mnohí poznajú Soay ako značku ručne pletených výrobkov, no ja svoje portfólio týmto eventom chcem rozšíriť aj o upcyklovanú, extravagantnú módu, či už pre umelcov na stage, do videoklipov, na koncerty, ale aj pre ľudí, ktorí sa radi obliekajú výrazne a originálne,” dodáva speváčka.

Originálny večer, neobyčajný krst v tom najlepšom slova zmysle sa niesli v duchu spájania a podpory umelcov. Počas koncertu s kapelou v zložení Matej LilMaxx Mikloš, Adam Noška a Daniel Griglák s Kristinou vystúpil aj spevák YAEL, s ktorým majú na Kristininom EP spoločný singel s rovnomenným názvom FLOW. Spomínané EP si môžete vypočuť na všetkých digitálnych platformách.

ZDROJ: Andrea Turčina

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share