HudbaSprávy

Hudobné novinky 26/2023

music

Emma Smetana & Richard Müller – Tahle Jedna Vteřina

V tejto piesni sa spojil mladistvý drajv a zrelý pokoj. Richard Müller a Emma Smetana sa po prvý raz pracovne stretli a je z toho jemná skladba o pominuteľnosti života a dôležitosti prežívania spoločného času s blízkymi, kým tu sú s nami. Umelcov dala dokopy Richardova dcéra Ema Müllerová, ktorá je priateľkou Emmy Smetany. Mladú herečku, speváčku a novinárku považuje Richard za mimoriadny talent a tak o ponuke na spoločný singel dlho  nerozmýšľal. Text k piesni Tahle jedna vteřina napísal partner Emmy Smetany, hudobník Jordan Haj, mix a master robil mladý producent David Kopecký.

Od istého veku začína život plynúť rýchlejšie a mnohí z nás si uvedomujú, aké dôležité je vychutnávať si  každú jednu sekundu života. Aj o tom je nový singel, ktorý naspieval Richard Müller s populárnou českou herečkou, speváčkou a moderátorkou Emmou Smetanou.

„Je to naša prvá spoločná spolupráca a je naozaj veľmi príjemná. Emma je talentovaná mladá  dáma, som rád, že  som sa na to dal. Keď mi Emma poslala pesničku, okamžite ma chytila. Myslím si, že výsledok je dobrý, napokon, máme na ňu veľmi pozitívne reakcie, “ povedal Richard Müller.

Bystrík – Ako ťa mám rád

Spevák a skladateľ Bystrík predstavuje tanečný soundtrack leta! Hudbu k novinke Ako ťa mám rád zložil Bystrík, autorom textu je výborný textár Vlado Krausz. Veselý a pastelový videoklip zverejnil spevák presne v deň svojich narodenín a urobil si tak z neho hudobný darček. Bystrík verí, že sa singel trafí do letnej atmosféry a poteší ním svojich fanúšikov.

Svieža pieseň Ako ťa mám rád má moderný aranžmán a každý, kto ju počúva, si musí podupávať nohou. Skladba vznikla v Bystríkovom štúdiu v Trnave, v kreatívnej spoločnosti Nefkus. Na nahrávanie si spevák a skladateľ prizval šikovného mladého muzikanta a producenta Ľuboša Mazáka. 

„Robí sa mi s ním naozaj veľmi dobre. Rozumieme si hudobne aj ľudsky. Čokoľvek pripomienkujem, alebo idem zmeniť, on už to dopredu vie. Máme veľmi spoločné cítenie hudby aj zmýšľanie a preto to funguje. Je naozaj dobrý v tom, čo robí a verím, že spolu nahráme krásny album. Spolupracujeme aj s výborným hudobníkom a basgitaristom Jurajom Adamom. Je taký náš hudobný dozor a poradný hlas,“ prezradil Bystrík.

Tiësto – Drifting

Len krátko po vydaní albumu Drive prichádza Tiësto s úplne novým trackom, v ktorom dokazuje svoju všestrannosť. V albume dominovala kombinácia popu a house music, hypnotickým breakbeatovým singlom Drifting sa holandská ikona tanečnej hudby vracia k vlastným trance koreňom. Tiësto skladbu predstavil počas vystúpenia na Ultra Music Festivale, následne Drifting do svojich DJ setov zaradili aj Martin Garrix, Don Diablo a ďalší kolegovia, ktorí tak pomohli podnietiť zvedavosť a rýchlo zdvihnúť vlnu záujmu o prekvapivú novinku.

Nicki Minaj x Ice Spice – Barbie World (with Aqua)

Soundtrack k očakávanému filmovému trháku inšpirovanému slávnou bábikou Barbie je plný zvučných mien. Atraktívny zoznam, na ktorom sú vlastne celkom logicky viac-menej ženy, obsahuje mená ako Dua Lipa, Lizzo, Fifty Fifty, Nicky Minaj, PinkPantheress, Tame Impala alebo Charli XCX. Blockbuster, v ktorom hlavnú postavu stvárnila Margot Robbie, bude mať premiéru 20.7.2023. Do tej doby sa isto dočkáme zverejnenia niekoľko ďalších piesní.

Galantis – Bang Bang ! (My Neurodivergent Anthem)

Švédsky stroj na hity oficiálne vstupuje do novej etapy, ktorá by mala vyvrcholiť vydaním štvrtého albumu. Ústrednou témou má byť neurodiverzita, čiže subjektívne prežívanie sveta okolo nás. Osvetu Galantis štartujú singlom Bang Bang s podtitulom My Neurodivergent Anthem. A od prvého tónu je celkom  evidentné, že máme nahrávku, ktorá sa môže rýchlo premeniť na jeden z najväčších hitov roku 2023!

Nessa Barrett – Lie

Nessa Barrett už dávno nie je len novou tvárou, ktorá reprezentuje neopočúvaný štýl grunge bop, v ktorom sa silné emócie miešajú so zvukom gitár. Single ako La Di Die, Die First alebo Dying On The Inside z tiktokovej hviezdičky a hlasu teenage generácie učinili rešpektovanú alternatívne rockovú interpretku a speváčku, ktorú berú vážne aj hudobné media ako Rolling Stone, Pitchfork alebo Stereogum. Nessa Barrett má za sebou vypredané európske turné, ktoré vyvrcholilo v Anglicku, kde zároveň natočila populárnu Maida Vale Session pre BBC Radio 1. Zároveň chystá nové EP, ktorého súčasťou bude aj singel Lie.

Burna Boy – Sittin‘ On Top Of The World (feat. 21 Savage)

Novú verziu nedávno vydaného singla Sittun’ On The Top Of The World pripravil africký producent a spevák Burna Boy. Na zoznam slávnych interpretov, s ktorými spolupracoval, tak po Edo Sheeranovi, Stormzym, Chris Martinovi z Coldplay, Sam Smithovi alebo Justin Bieberovi pribudol populárny americký rapper 21 Savage.

Oliver Tree – Bounce

Šialenec z TikToku asi pripravuje nový album. Komik, herec a hudobník Oliver Tree, ktorý sa preslávil na zmienenej sociálnej sieti skladbami Life Goes On a Miss You, je tu s novým singlom Bounce.

Timmy Trumpet x Alle Farben – Good Morning (feat. You)

DJ, skladateľ a producent Timmy Trumpet pochádza z Austrálie. Medzinárodne uznávaným sa stal, keď do tanečnej hudby vniesol prvky jazzu. Jeho tvorba je žánrovo pestrá a časom sa premieňa (electro house, psytrance i hardstyle). Na novinke Good Morning s ním spolupracuje nemecký hudobník Alle Farben.

The Blessed Madonna x Jacob Lusk – Mercy (feat. Jacob Lusk)

Širšia verejnosť meno The Blessed Madonna zaregistrovala asi až s vydaním klubovej verzie albumu Future Nostalgia, ktorú Dua Lipa pripravila práve s americkou producentkou a DJkou. V roku 2021 The Blessed Madonna (vlastným menom Marea Stamper) spolupracovala na prelomovom singli Marea (We’ve Lost Dancing) producenta Fred Again. Novinku Mercy pre ňu naspieval Jacob Lusk, člen stále populárnejšej vokálnej skupiny Gabriels.

Shinedown – A Symptom Of Being Human – Pop Remix

Americká hard-rocková kapela z Floridy bola založená v roku 2001. Hlási sa k odkazu kapiel ako Lynyrd Skynyrd, blízko má ku kolegom z Halestorm či Alter Bridge. Na minuloročnej siedmej štúdiovej platni by ste našli aj skladbu A Sympton Of Being Human, ktorú Shinedown teraz prepracovali do popovejšej verzie, určenej pre mainstreamového poslucháča a rádiá.

Finesse2tymes – Shiesty (feat. Kali & Sexyy Red)

Ricky Hampton pochádza z Memphisu, hiphopová komunita ho ale lepšie pozná pod prezývkou Finesse2tymes. V minulosti nahral tracky so slávnejšími kolegami ako Gucci Mane, Lil Baby alebo Moneybagg Yo, ktorí sa objavili na jeho mixtape projekte 90 Days. Nový singel s ním nahrala Kali, dvadsaťdvaročná hviezda z Roswellu v Georgii, ktorej track Area Codes v posledných týždňoch doslova explodoval na TikToku i Spotify.

Maisie Peters – Run

Maisie Peters zverejnila už tretí album The Good Witch,  a na jeho vydanie púta pozornosť skladbou Run. Nádejnú speváčku si na začiatku jej kariéry zobral pod svoje krídla Ed Sheeran. Mladé dievča podpísalo zmluvu s jeho Gingerbread Man Records, ryšavý hudobník ju naviac podporil aj autorsky.

Arian730 x Nik Tendo – Paid

Ari z 2L partie pripravil už tretí album. UP NOW zdobí kolaborácia s Bulharom, Hugo Toxxxom alebo dvojicou ICY L a Ilja. Na singel Paid si Arian pozval Nik Tenda.

Rigor Mortiz – Pohřební Hlídka

Vzkriesenie, ak sa to tak dá napísať. Po 26 rokoch Kato vdýchol život legendárnemu zoskupeniu Rigor Mortiz, ktoré založil v dávnych dobách Chaozzu. V roku 1997 s horrorovým projektom vydal album Až na věky, teraz naň hodlá nadviazať druhým albumom. Tu je pilotný singel!

Schneider x Rulleth – Život je dráma (feat. Palermo)

Slovenskú rapovú scénu tu reprezentuje Schneider, resp. jeho EP Atlantic, ktorý s nim natočil producent Rulleth a na ktorom nájdete aj spoluprácu s Palermom nazvanú Život je dráma.

Branislav Dugovič – Odkväcnem na gauč a prestávam vnímať čas

Slovenský klarinetista, aranžér a skladateľ Branislav Dugovič pripravil nový album Everyday Afterwork Music. Spolupracoval na ňom s dvojicou Veronika Viťázková a Matthias Loibner. Od predchádzajúcej tvorby sa líši výrazným príklonom k world music. Obsahuje tradičné slovenské aj exotické nástroje. Zároveň je poctou k tvorbe svetového klarinetistu Tonyho Scotta. Album bude distribuovaný do world music siete v celej Európe. Vyšiel 21. júna vo vydavateľstve HLAVA XXII.

Branislav Dugovič sa pri tvorení správa chameleónsky a nepredvídateľne. Raz prvky improvizácie premieňa do experimentálnej polohy, inokedy zavíta do súčasného jazzu, alebo pracuje s elektroakustickými plochami. Tentokrát na albume Everyday Afterwork Music prešiel do meditatívnej polohy,  s ktorou zamieril do world music. Do istej mieri je to zapríčinené už samotným obsadením, keď nahrával iba v triu – s multiinštrumentalistkou Veronikou Vitázkovou, sólistkou, orchestrálnou aj komornou interpretkou (ORF RSO Wien, Volksoper Wien atď.) a s oceňovaným hráčom na hurdy-gurdy Matthiasom Loibnerom, ktorý skladá hudbu do filmov a divadelných hier a je autorom niekoľkých sólových albumov. Skladateľ a interpret činný v rôznych štýloch a žánroch to vysvetľuje týmito slovami: „Nebolo to nejaké plánované rozhodnutie ísť do tejto oblasti, vyplynulo to skôr z voľby nástrojov a ich zvukovosti. Je to istým spôsobom tribute k môjmu obľúbenému klarinetistovi Tony Scottovi a jeho albumu Music for Zen Meditation. Oslovila ma najmä jeho akustická, meditatívna atmosféra a „neeurópske“ nástroje.“ 

The Crownies – Dance Baby Dance 

Unikátna rockabilly kapela The Crownies prichádza s druhým singlom Dance Baby Dance so silným rytmom vyvolávajúcim podmanivú túžbu po pohybe a tanci, v ktorom cítiť slobodu, vzburu a nezávislosť. Tú v klipe autenticky stelesnili skvelí tanečníci z tanečnej skupiny B-Swing s neuveriteľným nasadením.

Rockabilly štýl je tu s nami vyše 70 rokov a istým spôsobom je tu až dodnes. Za tieto desaťročia sa, samozrejme, doba zmenila a z technického hľadiska sa hudobný priemysel posunul míľovými krokmi. „Mohlo by sa zdať, že hrať klasickým spôsobom už vyšlo z módy, no stále nás udivuje, ako to funguje na ľudí. Okamžite sa začnú hýbať,“ hovorí Karol Trnovský z kapely The Crownies a pokračuje: „Asi je to preto, že podstata tohto žánru zostáva nezmenená. Ide o silný rytmus, ktorý vyvoláva neodolateľnú túžbu po pohybe a tanci.“

Zaujímavosťou je, že prvé demo skladby Dance Baby Dance vzniklo súčasne s debutovým singlom Rockabilly Style v čase pred pandémiou. Nakoniec poradie vydania singlov určil námet videoklipov a nakrúcanie prvého singla Rockabilly Style počas pandemických opatrení v exteriéri. „Nebolo by jednoduché v čase prísnych opatrení natáčať tanečný klip v interiéri s toľkými tanečníkmi. Vtedy sa všetko okolo covidu bralo dosť vážne a nechceli sme nikoho dostať do problémov. Preto sme museli Dance Baby Dance na čas odložiť,“ ozrejmuje Karol Trnovský.

Xindl X feat Earth & Puerto – Ca$h

Obľúbený spevák, pesničkár a skladateľ Xindl X pripravuje nový album plný zvučných mien, tvorcov slobody a prekvapivých žánrov. Ondřej Ládek novú éru odštartoval aprílovým singlom „Smíšený pocity“, aktuálne prichádza s latino-popovým songom „Cash“, ktorý je o tom, ako si kupujeme veci, ktoré nepotrebujeme, za peniaze, ktoré nemáme. Pozvánku na spoluprácu prijali mladý český raper Earth a Puerto, popredný predstaviteľ slovenského latino žánru. O videoklip sa postaral spevák kapely Slza a príležitostný režisér Petr Lexa. Nového albumu sa dočkáme už budúci rok, túto jeseň sa Xindl X chystá na turné naprieč Českou republikou a vydá vinyl svojho legendárneho albumu Návod ke čtení manuálu.

OneRepublic – Runaway

Už o mesiac sa českí, aj slovenskí fanúšikovia opäť dočkajú amerických hitmakerov OneRepublic. Minulý rok kapela z amerického Colorada očarila Zimný štadión Ondreja Nepelu, tento rok partička na čele s Ryanom Tedderom zavíta do Ostravy na festival Colours of Ostrava.

Ešte predtým predstavujú OneRepublic ďalší singel s hitovými parametrami s názvom „RUNAWAY“. Klip k nemu opätovne natočil Tomás Whitmore počas ázijského turné a my sa tak môžeme tešiť na zábery z Hong Kongu, Kuala Lumpur, Bangkoku, Tokia a ďalších fascinujúcich miest.

Sam Smith, Madonna – Vulgar

Sam Smith a Madonna, na druhý deň po odovzdávaní februárových cien Grammy, zamierili do štúdia a nahrali tak neodolateľný, zároveň drzý duet „VULGAR“. Úplne nový singel tak oslavuje kontroverznosť a nespútanú myseľ oboch svetových umelcov. Tanečný track sľubuje revolúciu – je to duo S&M, a to je „VULGAR“.

 Felix Jaehn – All For Love ft. Sandro Cavazza

Ste pripravení pretancovať celým letom? Chyťte priateľov okolo ramien, vezmite drinky do ruky a pripravte sa rozvlniť svoje boky do rytmu najnovšieho hitu „All For Love“, ktorý vytvorili 28-ročný nemecký DJ Felix Jaehn a švédsky spevák s talianskymi koreňmi Sandro Cavazza. Je na čase odpáliť poriadnu párty!

Stephen Sanchez – Only Girl

Len 20-ročný charizmatický spevák Stephen Sanchez pred viac ako rokom uchvátil poslucháčov romantickou piesňou „Until I Found You“, ktorá sa dočkala aj duetovej verzie so speváčkou Em Beihold a zároveň bodovala na sociálnej sieti TikTok. Aktuálne umelec z amerického Nashvillu predstavuje nový retro track s názvom „Only Girl“.

„Chcem, aby ľudia mali pocit, že sú súčasťou kontrakultúry z roku 1964, kedy počúvali novú éru hudby. Kontrakultúry, ktorá sa sústredila na lásku. Chcem to zakoreniť do dnešného sveta, ktorý nemá dostatok klasickej romantiky,“ popisuje Stephen Sanchez

Yungblud – Lowlife

YUNGBLUD, 25-ročný spevák, umelec a hlas generácie Z, štartuje novú éru svojej tvorby s piesňou „Lowlife“ – doposiaľ najúprimnejším singlom s nepredvídateľnou a detailnou produkciou, surovým textom a všeobecnou drzosťou jemu typickou.

„Lowlife som napísal, keď som už proste nechcel vyjsť z domu. Bolo mi zle z ľudí, hier, mňa samotného, mojich kamarátov. Zakaždým, keď som niečo urobil, nejaký idiot mal na to názor. Čo by som mal robiť, alebo kým by som mal byť. Tak som o tom napísal song,“ hovorí YUNGBLUD o rebelantskom tracku „Lowlife“, ktorý je zároveň tak trochu návratom k jeho alternatívnym koreňom.

Rema, Selena Gomez – Calm Down

Rema, nigerijský spevák a priekopnik Afropop žánru, vydal minulý rok v marci veľmi úspešný debutový album s názvom Rave & Roses. Úspešný track „Calm Down“ sa o pár mesiacov neskôr dočkal novej verzie s obľúbenou speváčkou Selenou Gomez. Vypočujte si tento chytľavý track postavený na afrických rytmoch, ktorý opäť začal znieť rádiovým éterom.

Remady – Beautiful Life ft. SNÄRE

Všetko sa to začalo pred 15 rokmi, keď producent Remady vydal globálny hit s názvom „No Superstar“, ktorý odštartoval jeho kariéru. Po niekoľkých úspešných singloch prichádza švajčiarsky interpret s trackom „Beautiful Life“, neuveriteľne chytľavou tanečnou piesňou, na ktorej hosťuje popové duo SNÄRE. Ideálny song na odštartovanie letnej sezóny.

Martin Garrix & Sentinel feat. Bonn – Hurricane

Nizozemský DJ Martin Garrix, austrálske trio Sentinel a švédsky spevák Bonn. Tento medzinárodný trojlístok spojil sily a vznikla tak letná hymna „Hurricane“. V kombinácii hypnotizujúcich vokálov, očarujúcej melódie a prívalu energie vás „Hurricane“ prenesie do úplne novej dimenzie hudby.

„V temnej dobe, kedy som skoro prestal milovať hudbu, mi Martin poslal tento track. Niečo to vo mne zapálilo a naplnilo ma to zvláštnou radosťou. Hurricane je oslavou hudby a života,“ hovorí Bonn.

Para – Pre tých čo ostali

Skupina Para sa opäť spojila s Janou Kirschner i svojim zakladajúcim členom Matejom Starkovom a spoločne zložili novú skladbu. Nesie názov Pre tých čo ostali a je venovaná všetkým, ktorí to aj napriek nepriazni osudu, v živote nevzdali. 
 
Je to v poradí už tretia spolupráca autorského trojlístku Matúš Vallo, Jana Kirschner a Matej Starkov. Po úspešných skladbách To okolo nás a Na ceste prichádzajú s ďalšou silnou pesničkou.
 
„Skladbu Pre tých čo ostali som zložil opäť na chalupe spolu s Matejom Starkovom. V určitej fáze vstúpila producentsky do procesu vzniku skladby Jana Kirschner, ktorá bude veľmi silným koproducentom aj nášho nového albumu. Všetky skladby, ktoré nahrávame, vrátane už zverejnených singlov To okolo nás a Na ceste, produkujeme spoločne, z čoho sa veľmi teším,“ priblížil vznik nových piesní Matúš Vallo.

Robo Opatovský & Marián Čekovský – Po čom ženy túžia

Prvá spoločná pesnička Natália sa datuje ešte do roku 1999, keď absolvovali aj spoločné turné, no potom sa ich hudobné smerovanie na niekoľko rokov oddelilo. Oboch umelcov opätovne spojila hudobno-zábavná relácia pre deti, ktorej sa Marián Čekovský intenzívne venuje. Čekyho hudobný labák je projekt, ktorý má svoju širokú fanúšikovskú základňu a pozvanie zaspievať deťom dostal i Robo Opatovský. Práve tu prišlo k stretnutiu známych umelcov, pričom predmetom ich debaty bolo aj nadviazanie na spoluprácu spred niekoľkých rokov. „Do mesiaca som sa Mariánovi ozval s návrhom finálnej podoby skladby. On neváhal, ponuku prijal a dnes, po jej úspešnej finalizácii, môžem skonštatovať, že obaja sme vyzretejší, tvárnejší, hudobne flexibilnejší a, čo je najdôležitejšie, funguje medzi nami rešpekt a uznanie. Mariána považujem za neskutočného profesionála, mimoriadne talentovaného hudobníka, klaviristu. Mám tiež rád jeho humor, preto je každé stretnutie s ním spojené s pozitívnymi emóciami a dobrou náladou. Verím, že to z piesne cítiť a možno aj určitú mužskú vyspelosť a tiež to, že nemáme potrebu medzi sebou súťažiť a strhávať na seba pozornosť,“ tvrdí obľúbený skladateľ a spevák Robo Opatovský, ktorý prvý, rovnomenný album, vydal už v roku 1997.

Karin Ann – bittersweet heartbreak 

Nová pop-rocková balada slovenskej speváčky Karin Ann s názvom ‘bittersweet heartbreak’ je príbehom o okamihu katarzie a o akceptovaní toho, čo je nám súdené, aj keď to znamená, že nám to na určitý čas zlomí srdce, aby to v konečnom dôsledku napokon náš život urobilo lepším. 
 
”Skladba je o končiacom sa vzťahu a o okamihu, keď sa za týmto vzťahom ohliadnete späť a uvedomíte si, že ukončiť ho bolo to najlepšie, čo sa vám mohlo stať. Tá osoba a to dobré, čo ste spolu prežili, vám síce stále chýbajú, ale hlboko vo svojom vnútri viete, že ste neboli jeden pre druhého tou správnou voľbou… takže je to tak trochu horkosladký pocit,” dodáva na margo novinky Karin

Kiss My Ex! – Teach Me Love 

„Základ nášho najnovšieho singla Teach Me Love je slovenská ľudová pieseň Večar je, večar je. Je to príbeh dievčaťa, ktoré čaká na svojho milého, ktorý však nepríde ani ten večer, ani ten ďalší a vlastne nepríde už nikdy. Od prvej slohy sme však príbeh zobrali do vlastných rúk a dali mu šťastný koniec. V pozadí skladby celý čas znie zosamplovaný motív tejto ľudovky, ktorý vytvára celkovú náladu a je neuveriteľné akú energiu v sebe skrývajú staré slovenské piesne.“
(dodáva gitarista kapely Peter Klema) Celú hudobnú produkciu, samplovanie a všetky nástroje si kapela nahrala a zmixovala sama. O finálny master sa postaral producent a dvojnásobný držiteľ hudobného ocenenia Grammy, Argentínčan Andrés Mayo, s ktorým Kiss my Ex spolupracujú už viac ako dva roky.

Ku skladbe „Teach Me Love“ vznikol aj unikátny videoklip, natáčaný na jeden záber s využitím kamerových a optických trikov. „Vybrali sme si krásny fotogenický priestor v Košiciach. Je to FABRIKA48, obnovená národná kultúrna pamiatka, budova skladu bývalej továrne na kávu. V súčasnosti slúži ako showroom, bistro, interiérové štúdio a priestor pre coworking. Celý príbeh klipu je vyrozprávaný formou tanečnej choreografie, ktorá nás zároveň prevedie celou budovou od prízemia až po najvyššie poschodie. Hoci video na jeden záber je super, čo sa týka editácie, o to dôslednejšie sme sa pripravovali na každú sekundu klipu. O dokonalé zladenie hudby, priestoru, vynikajúcich tanečníkov a choreografie sa postarala mladá talentovaná choreografka Kristína Šérová, absolventka SKKE v Košiciach a Anton Bruckner, absolvent Private University v rakúskom Linzi. Kameru sme znovu zverili nášmu kamarátovi Petrovi Bertymu Fottovi, ktorý je zároveň aj basgitaristom na našich koncertoch.“ (dodáva kapela)

Bruno Pietri & Dianah Kay – Lights Out

Talentovaná mladá speváčka Dianah Kay (Diana Kovaľová) spojila sily v novom singli Lights Out s chorvátskym EDM producentom Bruno Pietrim. 
Lights Out je výraznou energickou EDM skladbou, ktorá nás nabáda k pohybu. Je o emóciách, túžbe a vzťahu medzi dvoma ľuďmi. Ide o prvú spoluprácu speváčky s chorvátskym producentom.  V Brunovom prípade ide o singel, ktorý nasleduje po úspešnom Hold My Love a Dianah takto nadväzuje na svoj autorský debut  Self-destructive Habit, ktorý vyšel aj v slovenskej verzii pod názvom Sebadeštruktívny návyk.

ZDROJ: Eva Sládková | Nora Krchňáková | Renáta Tomášová | Music Press Production | Michal Neffe | Karolína Zboniaková | Marek Kučera | Andrea Čurná | Adriana Čahojová | Andrea Turčina |

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share