HudbaSprávy

Hudobné novinky 19/2022

music

Dermot Kennedy – Something to Someone

Minulý rok si získal srdcia poslucháčov nejednej rádiovej stanice optimistickým hitom „Better Days“. Teraz sa írsky spevák a pesničkár, Dermot Kennedy, vracia s ďalším singlom plným nádeje – piesňou „Something To Someone“, ktorá sleduje príbeh bývalej dvojice, ale spôsobom hľadajúcim útechu, ako je pre 30-ročného interpreta typické.

„Byť pre niekoho niečím. Milovať a byť milovaný späť. Ako upokojujúca myšlienka je dobré vedieť, že bez ohľadu na to, čo prežívate, bez ohľadu na to, ako osamelý sa svet môže zdať, stále na vás niekto myslí,“ priblížil romantický význam textu Dermot.

Lady Gaga – Hold My Hand

S piesňou „Shallow“ k filmu Zrodila sa hviezda získala Oscara, Grammy aj Zlatý Glóbus. Teraz sa Lady Gaga opätovne vrhá do vôd filmových soundtrackov a predstavuje pieseň „Hold My Hand“, ktorá sa objaví v pripravovanom filme Top Gun: Maverick, pokračovanie legendárnej snímky z roku 1986. 

„Keď som písala pieseň pre Top Gun: Maverick ani som netušila, koľko vrstiev sa rozprestiera cez srdce filmu, moju psychiku a povahu sveta, v ktorom žijeme,“zverila sa Gaga na svojom instagramovom profile. V slovenských kinách sa trháka s Tomom Cruisom a silného tracku od Lady Gaga dočkáme už koncom mesiaca.

ZDROJ: Karolína Zboniaková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share