HudbaTlačové správy

Majk Spirit spustil predpredaj albumu Nie som tu náhodou

Presne po siedmich rokoch od sólového debutu ohlasuje Majk Spirit svoj tretí štúdiový počin. Prvotina Nový človek a dvojalbum Y katapultovali Majka medzi špičku Česko-slovenskej repovej scény a po trojročnej pauze prichádza čas upevniť si túto pozíciu.

Počas svojej doterajšej kariéry spolupracoval s množstvom významných hostí a tento trend potvrdzuje aj na novom albume Nie som tu náhodou, kde sa po jeho boku objavia speváčky Monika Bagárová, Anita Soul, Veronika Strapková a za najväčšieho hosťa môžeme považovať žijúcu legendu Richarda Müllera, ktorý sa podieľa na poslednej skladbe s názvom „Nie som tu náhodou“. Album obsahuje 18 skladieb s celkovou dĺžkou viac ako 70 minút. Nahrával sa v štúdiu Starmusic. Výkonnými producentmi albumu sa stali Majk Spirit v tandeme s Romanom Zámožným.

Typický „spiritovský“ podpis rôznorodých skladieb

„Myslím, že nikdy som nebol s albumom spokojný tak, ako doteraz,“ to sú bezprostredné pocity Majka Spirita po viac ako ročnej práci na textoch a v samostnom nahrávacom štúdiu. „Majk ma požiadal, aby na jeho albume bolo intro z mojej piesne „Kristove roky”, poslal mi to a páčilo sa mi. Potom ma pozval, aby som odspieval jeden refrén a urobil som to rád,” dodáva Richard Müller.

Očakávať môžeme prvé single, podporené pôsobivými videoklipmi. Prvý z nich k skladbe Spokojný sa točil na východe Slovenska a pod klipom je podpísaný Dušan Krajčovič. Vydanie albumu je naplánované na začiatok decembra, no fanúšikovia si môžu album predobjednať už teraz exkluzívne na majkspirit.sk. Získajú tak najnovšie CD aj s Majkovým podpisom.

Informácie redakcii poskytla Adriána Čahojová, Soul for Show.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share