HudbaTlačové správy

Dominika Mirgová a Majself vydali skladbu Stopy

Počas dvoch mesiacoch sa objavovali na sociálnych sieťach spoločné fotky speváčky Dominiky Mirgovej a rapera Majselfa ohlasujúc ich nový song. Očakávanú novinku Dominka zverejnila na svojom kanáli dlhoočakávanú novinku Stopy. Emotívna skladba dostala krásny vizuál od režiséra Dušana Krajčoviča.

Už pol roka sa hovorilo o spoločnom songu medzi obľúbenou speváčkou Dominikou Mirgovou a v súčasnosti najskloňovanejším menom na hudobnej scéne – raperom Majselfom. Nová hymna o láske – aj tak by sa dala nazvať horúca novinka, ktorá počas jedného dňa prekročila hranicu 100 000 videní a v krátkom čase od publikovania získala tisíce pozitívnych reakcií zo strany fanúšikov.

„Rozmýšľala som, že kto by sa mi hodil do tejto veci. Chcela som rapera, priznávam. Už dlhšie som rozmýšľala práve nad Majselfom, no zdal sa mi nedostupný. Keď sme sa stretli na spoločnej akcii, tak sme si ľudský sadli a nebolo viac o čom. Išli sme rovno na vec…spoločnú. O text a samotný názov songu sa postaral skvelý Samuel Kovacs a ja som len mierne upravila svoje pasáže. Majself, keď poslal svoju časť, tak som ani neváhala, jednoducho dodal tomu songu dušu, za čo mu ďakujem a sme radi, že táto skladba sa pozitívne dotkla toľkých ľudí,“ spomína si na začiatok spolupráce speváčka. Celkový vizuál songu dostal taliansky šmrnc aj vďaka klipovým hercom, dlhoročnému kamarátovi a 1. vicemiss Lucii Slaninkovej prechádzajúcich sa v benátskych uličkách.

Slovenský raper Majself sa po úspešnom letnom hite „Mám to rád“ pustil do prípravy nového albumu, no spoluprácu s Dominikou si nevedel vynachváliť. „Spolupráca s Dominikou sa stala celá spontánne, a o to viac som rád, že sa nám vydarila a vznikla z môjho pohľadu super vec. Stopy nie sú klasická “vzťahová” skladba a myslím si že sa v nej nájde veľa ľudí, ktorí možno aktuálne balancujú nad tým, či dokazu ísť spolu ďalej. Keď Dominika poslala svoju časť, ihneď ma nakopla a za pár minút mi naskákal text na papier sám. Natáčanie videoklipu patrilo vďaka mnohým presunom medzi náročnejšie, ale vo finále mi to vôbec nevadí a som rád, že spolupráca s Dominikou je na svete ?. Páči sa mi jej feeling a zapálenosť pre každú tému, a pritom tak mladá stíha toľko vecí. O to viac mam voči nej rešpekt a sme radi, že máme také ohlasy,“ hovorí nadšene Majself.

Aktuálne skladba prekročila hranicu 200 000 videní a drží sa na treťom mieste v slovenských trendoch, no obaja interpreti už pracujú na nových skladbách.

Informácie redakcii poskytla Jana Trellová.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share