HudbaSprávy

SharkaSs s novým EP a inštrumentálnym projektom

Rapperka, textárka a producentka SharkaSs sa po vlaňajšom vydaní debutového albumu Protiklady a veselom singli Jedeme na Bali opäť hlási o slovo s novými skladbami. Fanúšikovia ich nájdu na novom EP Vyvolávám, pre ktoré je signifikantné alternatívnejšie poňatie, než na aké sme boli doposiaľ u SharkaSs zvyknutí. S tým napokon súvisí aj nový inštrumentálny projekt Connection, ktorý vydáva pod svojím civilným menom Šárka Geroldová a dáva ho k dispozícii zdarma.

SharkaSs – Connection na Spotify

„Týmto projektom by som nás chcela prepojiť pod heslom *connection. Ide o to, aby ste sa tiež vyjadrili akýmkoľvek spôsobom – fotkou, statusom, videom a podobne – k tomu, čo máte na srdci, rovnako ako to robím ja, a označili to ako *connection. Verím v silu slov a v to, že si napríklad niekto iný kvôli nám môže niečo dôležité uvedomiť. Všetky tieto skladby sú voľne k dispozícii. Budem dúfať, že sa niekto z vás pridá,“ vysvetľuje autorka zámer svojho nového projektu.

SharkaSs – Connection na YouTube

Ako EP Vyvolávám, tak Connection na prvé vypočutie zaujmú veľmi špecifickým poňatím a zvukom. Zásadný podiel na tom má skutočnosť, že sa jedná o veľmi osobité umelecké počiny, ktorými talentovaná hudobníčka reflektuje predchádzajúce udalosti vo svojom živote. Na svojbytnosti im pridáva i fakt, že aktuálne nahrávky vznikli v domácom štúdiu SharkaSs kompletne v jej réžii vrátane produkcie, mixu a masteringu pomohol hudobník Johnny Midgey. V prípade niekoľkých skladieb z EP Vyvolávám sa o mix postarali Nic Coolidge a Blanka Maderová, ktorí sa podieľali už na debutovom albume Protiklady.

Informácie redakcii poskytla Adriána Čahojová, Soul For Show.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share