HudbaSprávy

Habera a Team Tour 100 hlási po mesiaci predaja skvelé čísla a novú spoluprácu

HABERA & TEAM TOUR 100 to je neskutočná energia, najväčšie hity, jedinečná atmosféra a fantastický výkon skupiny, ktorá budúcoročným turné oslávi 60 rokov svojho frontmana a 40 rokov svojho trvania a zatiaľ to vyzerá, že to bude poriadna oslava plná zaujímavých čísiel!

Na Slovensku 5 amfiteátrov  a k tomu dva zimné štadióny, v Čechách 7 zimných štadiónov – to je aktuálna zostava budúcoročných vystúpení kapely TEAM, ktorá je tu už od roku 1980. Naposledy boli na turné pred piatimi rokmi, takže fanúšikovia sa už nevedia dočkať o čom svedčí aj aktuálny predaj na oboch brehoch rieky Morava. 

Teším sa, že už viac ako 35 tisíc fanúšikov si zakúpilo vstupenky na nás, prakticky za prvý mesiac predaja – myslím, že je to OK, ale my chceme oslavu poriadne nabitú do posledného miesta, takže nepoľavujeme, aj keď do koncertov ešte máme chvíľu čas“, reagoval na aktuálny predaj frontman Pavol Habera, ktorý zároveň privítal ďalšiu posilu – nového partnera „na palube“: „Zároveň dovoľte aby som privítal nášho exkluzívneho partnera na Slovensku, takže od tejto chvíle už Vám naše turné priváža DeutschMann!“Aj spoločnosť DeutschMann budúci rok oslavuje  25 rokov na trhu, takže pre výkonnú riaditeľku a majiteľku Miriam Poništovú to nebolo ťažké rozhodovanie:

„Lebo umelci zohrávajú nesmierne dôležitú úlohu v zlepšovaní dneška a vo vytváraní reality zajtrajška. Spievajú o problémoch, o nádeji, o láske, o slobode, o čestnosti, o zlepšovaní. Palo Habera a TEAM to robia už 40 rokov, tak preto sme sa rozhodli priviezť ich odkaz publiku mladému, ale i tým skôr narodeným“. 

Všetci sa už teraz môžu tešiť na fantastické hudobné večery, plné skvelých hitov a prvotriednej techniky už budúce leto, ale aj na záver roka pri osvedčenej koncertnej bodke 6.decembra v TIPOS Aréne na Zimnom štadióne O.Nepelu v Bratislave.

HABERA & TEAM TOUR 100

22.6. Amfiteáter NITRA

26.6. Aréna BREZNO

29.6. Amfiteáter Amfiko MARTIN

10.7. Amfiteáter ZEMPL. ŠÍRAVA

13.7. Amfiteáter VÝCHODNÁ

27.7. Amfiteáter DETVA

6.12. TIPOS ARENA BRATISLAVA

ZDROJ: Ján Kakaščík

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share