HudbaSprávy

Frayer Flexking a Radikal Chef ti ukážu poriadny battle v skladby „Dark“! 

Frayer Flexking patrí medzi interpretov, ktorí svojimi skladbami polarizuje rapových fanúšikov. Na druhej strane je tu Radikal Chef, ktorý svojimi skladbami priťahuje čoraz väčšiu pozornosť rôznorodých fanúšikov. Tentokrát spojili svoje sily a istotou je, že o tejto kontroverznej kolaborácii sa hovorí na všetkých frontoch. Radikal a Frayer predstavujú skladbu už priamo z trendov na youtube, pod názvom DARK 

Dobre vieme, že Frayer FlexkingaRadikal Chef spolu vždy vymyslia niečo zaujímavé, čo jednu stranu pobúri a tú druhú naopak nadchne. Tento raz sa spájajú v skladbe „Dark“ / /, ktorá už z názvu vypovedá, že ide o temnejšiu záležitosť . V minulosti spolupracovali na songoch, ktoré majú aktuálne cez pól milióna vzhliadnutí –  „Savage Queen, Klopi Klop, Centrifugatakže očividne hudobná chémia medzi nimi funguje dobre. 

Na jar tohto roka sa FlexkingaRadikal zúčastnili projektu DARK Battle, kde sa proti sebe postavili s naloženými rýmami a o víťazovi rozhodovali followeri na jednej zo sociálnych sieti. Vtedy síce vyhral Radikal, ale fanúšikovia si vyžiadali spoločný song. Opäť sa teda stretávajú síce v battli, ale s featom, ktorý je melodickýa jeho výsledok stojí za to. O tom, ktorý z nich dvoch ti je v battli lyrický sympatickejší môžeš rozhodnúť aj ty! Tak, kto z nich ovládne battle? Flexking či Radikal?

ZDROJ: Ruka Hore

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share