HudbaSprávy

Fenomén LUNETIC zvoláva najskalnejšie fanúšičky

Do predaja spúšťa 200 exkluzívnych vstupeniek na 2 slovenské autogramiády. Český fenomén Lunetic odohrá v závere tohto roka tri exkluzívne koncerty na Slovensku. Šepká sa o hudobnom comebacku roka – najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa totiž vráti na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom.

Lunetic vystúpi vo štvrtok 15. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube, v piatok 16. novembra v prešovskom Encore clube a v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun.

Ako prezradili organizátori koncertnej šnúry, prvá vlna vstupeniek v Bratislave sa vypredala za jediný týždeň. Vzhľadom na vysoký záujem fanúšikov o slovenské koncerty organizátori spoločne so skupinou Lunetic pripravili veľké prekvapenie – dve exkluzívne autogramiády na Slovensku. Do predaja v rámci slovenského turné pridávajú špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej. „Autogramiády budú pred koncertmi v Bratislave a Banskej Bystrici. Uskutočnia sa v deň koncertov, v kluboch, kde sa koncerty odohrajú,“ vysvetľujú organizátori. „Po zakúpení tejto špeciálnej vstupenky budú mať fanúšikovia zaručený vstup na koncert v Bratislave alebo v Banskej Bystrici a zároveň skorší vstup do klubu, kde sa uskutoční autogramiáda pred koncertom,“ dodávajú. Na exkluzívne dve autogramiády sa dostanú len tí najskalnejší fanúšikovia fenomenálneho boybandu. V predaji je totiž dohromady iba 200 vstupeniek, 100 v Bratislave a 100 v Banskej Bystrici.

Vstupenky na koncert a autogramiádu v Bratislave,

Vstupenky na koncert a autogramiádu v Banskej Bystrici.

LUNETIC TOUR – 20 ROKOV – SR

  • 15.11.​ Bratislava – Majestic Music Club
  • 16.11.​ Prešov – ENCORE the club
  • 17.11.​ Banská Bystrica – Ministry of Fun

Viac info:

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share