HudbaTlačové správy

Emma Drobná svoje nové video k piesni Demons doslova pretancovala

Speváčka Emma Drobná uzatvára rok 2019 s novým klipom k aktuálnemu singlu Demons. Svoju videoklipovú novinku úplne pretancovala.

Po hitoch Smile, Words a Try vydala Emma Drobná na jeseň nový singel Demons, ku ktorému urobila klip v tanečnej atmosfére. Video sa natáčalo v budove starej vodárne v bratislavskej Vrakuni v réžii Bohumila „Boya“ Dohnala. „Je to veľmi pekný a veľký priestor, ktorý nám poskytol veľa vizuálnych možností,“ pochvaľuje si výber miesta Emma. S nápadom, poňať klip tanečne, prišiel režisér Dohnal. „Najskôr si nebol istý, o aký tanec by malo ísť, ale potom sme oslovili choreografa a tanečníka Lacka Cmoreja, či by nebol ochotný v klipe účinkovať a choreografiu nakoniec vymyslel on,“ vysvetľuje Emma zrod zaujímavého námetu.

Spoločne s Lackom Cmorejom si Emma nacvičila dynamickú párovú choreografiu, prostredníctvom ktorej doslova rozprávajú príbeh skladby. „Snažili sme sa (teda hlavne Lacko) do tanca vložiť lásku aj hádku. Trochu ukázať tých démonov.“ Choreografia nevyzerala jednoducho, ale speváčka prezradila, že sa im to podarilo nacvičiť v podstate za jeden deň. Špeciálne tanečné scény si vyžiadali jeden deň naviac na prípravu natáčania. „Bolo super, že sme to stihli, protože si neviem predstaviť, že by sme tam strávili viac času. Bol to krásny, ale veľmi chladný priestor,“ spomína Emma.

ZDROJ: Renáta Tomášová, Warner Music, Adriána Čahojová, Soul for Show

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share