HudbaSprávy

DJ CAMP na Tvojej škole

Asociácia DJov a hudobných producentov Slovenska v rámci projektu Európskeho zboru solidarity navštevuje školy, detské domovy a sociálne ústavy.

Mladí DJi a producenti idú svojím príkladom a motivujú študentov základných a stredných škôl ako tráviť svoj voľný čas zmysluplne, napríklad hudbou. Všetci vieme, že hudba lieči a spája. Mnoho mladých ľudí nevie, čo so svojim životom a napriek svojim talentom mrhá svojim  časom. V DJ Campe majú na to odpoveď, poď medzi nás a zaoberaj sa hudbou, možno iba ako hobby, ale keby Ťa to chytilo, tak môžeš aj profesionálne. Dnes žijeme svet mnohých možností, ak si šikovný môžeš o sebe ako DJ a producent dať vedieť do celého sveta. Mnohí z nás ani netušia, že slovenskí DJi a procducenti vydávajú svoju hudbu do celého sveta  a tvoria remixy pre svetoznámych umelcov. Mladí žiaci a študenti túto aktivitu naozaj vítajú a čom svedčí záujem ďalších škôl a sociálnych zariadení.

“Veľmi sa z toho tešíme, pretože sme sami rodičmi a úprimne nám záleží na tom, aby naše deti a novodobá generácia vedela čo je pre ňu dôležité, čas je premenná, ktorú Vám nikto nevráti, využite ho zmysluplne a v prospech seba a v tej chvíli sa stávate prínosom pre nás ostatných.” K projektu sa vyjadril: prezident Asociácie DJov a hudobných producentov Slovenska Ing. Erik Horváth

ZDROJ: Martin Molnár

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share