HudbaSprávy

DJ Camp Label vydáva svoj 41 release a prvý Summer Sampler svojho druhu

David Seman, DJ Semir, Patrik Antolík DJ Pattam a Roland Ruščák DJ Roller sú traja mladí muži DJi, ktorí absolvovali DJ Camp Basic, kurz pre DJov Asociácie DJov a hudobných producentov Slovenska DJ Camp. Práve pod labelom DJ Camp vychádza 30 augusta letný sampler troch už aj producentských diel týchto chalanov. 

DJ Semir – Summer Thing je to letná vec ako vyšitá, výborné nástupy a eskalácia, uhladený vokál, track Vás drži v napätí až do konca. Pekný beat, pesnička je vhodná do rádia aj na tancovanie. Bassová linka je jemná, ale drží všetko po hromade. Proste niečo letné.

DJ Pattan – All Night, príjemná, svieža a tancovateľná skladba mladého producenta. Pattan svojim trackom ukazuje aká hudba sa mu páči a nám zostáva iba sniť, dobrý beat, skvelé dropy a synthy. Na leto ako stvorené k slnku, mesiacu, drinku a pohybu. Tancujte celú noc.

DJ Roller – Push This, prienik medzi deepom a progresive houseom, výborný groove a kadencia. Má to skvelý náboj, vhodné clapy a beat. Ženský vokál je sexy a celý track Push This Ťa svojou atmosférou doslova hypnotizuje. Dobrá skladba, keď už tancuješ a nevieš prestať. Roller na to ozaj zatlačil. Tlač to na parkete. Kategória, že ozaj tanečné.

Summer Sampler stihne babie leto a veríme, že Vám na parkete urobí radosť a DJom dobrú robotu.

ZDROJ: Label@djcamp.sk

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share