HudbaTlačové správy

Clean Bandit vydali album What is Love?

Skupina Clean Bandit vydala albumovú novinku. Na platni What Is Love? nájdete všetky ich hity z posledného obdobia (Rockabye, Symphony, Solo) spolu s aktuálnym singlom Baby.

Z britských Clean Bandit sa počas niekoľkých mesiacov stal stroj na výrobu hitov. Po prvom veľkom úspechu, ktorý si trojica pripísala v roku 2014 so skladbou Rather Be, prišli piesne Rockabye, Symphony a Solo. Všetky sa vyšplhali na prvé miesto ostrovnej hitparády a dva z nich sa dostali na popredné miesta aj na Slovensku. Debutového albumu New Eyes (2014) sa celosvetovo predalo v prepočte 1,6 miliónov kópií. Čo sa singlov týka, tých mali Clean Bandit ku koncu roku 2016 predaných cez 13 miliónov! Prepojenie tanečnej elektroniky s klasickou hudbou sa poslucháčom proste páči.

Na novinku What Is Love? si kapela opäť pozvala hostí zvučných mien. Sú nimi speváčky Ellie Goulding, Rita Ora, Demi Lovato, Anne-Marie a Charli XCX, nastupujúce hviezdy KYLE, Bhad Bhabie a Stefflon Don či veteráni Craig David, Sean Paul alebo Big Boi z Outkast. V aktuálnom singli Baby exceluje speváčka Marina známa z projektu Marina & the Diamonds a Luis Fonsi.

ZDROJ: Renáta Tomášová, Warner Music

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share