HudbaTlačové správy

Aneta Langerová odštartovala slovenské turné v Pezinku

Aneta Langerová naďalej vystupuje s koncertmi inšpirovanými jej úspešným projektom Na Radosti. Túto jar poteší aj svojich fanúšikov na Slovensku – 9. apríla sa predstavila v Pezinku, zajtra 11. apríla vystúpi vo Zvolene a 12. apríla v Čadci. Na všetkých troch koncertoch ju bude sprevádzať kapela a sláčikové trio. 

Aneta Langerová – Na Radosti na Spotify

28. novembra 2014 spôsobila Aneta Langerová zemetrasenie na českom hudobnom trhu vydaním albumu Na Radosti. Vydanie  4. štúdiového albumu uznávanej a rešpektovanej českej skladateľky, speváčky a hudobníčky sprevádzal dychberúci atmosférický videoklip k titulnému singlu Tráva. 

Aneta Langerová – Tráva

Vypredané turné od roku 2015

Vo februári 2015 Aneta vyrazila na turné „Na Radosti 2015“ a odvtedy sú jej koncerty už 4 roky vypredané. Fanúšikovia si koncertnú šou, inšpirovanú úspešným projektom Na Radosti stále žiadajú, preto s ňou Aneta koncertuje dodnes a svoje živé vystúpenia postupne obmieňa a priebežne dopĺňa o nové skladby. „Koncerty sú pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu vidieť. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“opisuje úžasnú atmosféru svojich koncertov Aneta. 

Album aj na vinyle a live kolekcia

Aneta Langerová vydala rovnomenný album aj vo forme vinylovej platne a 22. septembra 2017 vydala dvojdiskovú kolekciu live CD a DVD Na Vlně radosti – záznam koncertu v pražskom Fóre Karlín, ktorým na konci roka 2016 oslávila dva roky “Na Radosti”.  

V roku 2014 získala za album Na Radosti štyri sošky Akadémie populárnej hudby – CENY ANDĚL a trikrát uspela v ankete Žebřík 2014. V roku 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a taktiež ocenenie speváčka roka v ankete Žebřík.

Slovenské turné – Aneta Langerová

09. 4. 2019 – Pezinok, Dom kultúry
11. 4. 2019 – Zvolen, Dom kultúry
12. 4. 2019 – Čadca, Dom kultúryPodborová

Vstupenky na koncerty sú k dispozícii v sieti Ticketportal.

ZDROJ: Adriána Čahojová, Soul for Show

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share