FilmTlačové správy

Vin Diesel v novom akčnom filme Bloodshot

V novom akčnom thrilleri sa predstaví hviezda série Rýchlo a zbesilo ako supervojak v rukách nebezpečnej korporácie.

Očakávaný akčný thriller BLOODSHOT prichádza s novým trailerom. V adaptácii komiksovej série spoločnosti Valiant Comics sa predstaví Vin Diesel ako americký vojak, ktorého po smrti experimentom oživila nebezpečná korporácia pomocou záhadnej technológie. S novou šancou na život však prichádzajú aj nové schopnosti a stane sa z neho nezničiteľný stroj na zabíjanie, ktorého vpred ženie aj osobná pomsta. Nie všetko je však tak, ako sa na prvý pohľad zdá… Akčná novinka BLOODSHOT s Vinom Dieselom sa v našich kinách objaví už začiatkom marca. 

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako BLOODSHOT – supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň?

BLOODSHOT je adaptáciou rovnomenného úspešného komiksu spoločnosti Valiant Comics. Okrem hviezdneho Vina Diesela (série Rýchlo a zbesilo a xXx) sa vo filme predstavia aj Guy Pearce, známy z filmov Memento či Iron Man 3, šarmantná Eiza González (Baby Driver) a Toby Kebbell (Kong: Ostrov lebiek). Film bude celovečerným debutom režiséra Davea Wilsona ktorý mal na svedomí jednu časť populárneho seriálu Love, Death and Robots. Scenár k filmu napísali režisér Jeff Wadlow (Kick-Ass 2) a Eric Heisserer, ktorý napísal scenár k oceňovanému sci-fi Prvý kontakt s Amy Adams. 

Akčný thriller BLOODSHOT sa v našich kinách objaví 12. marca 2020. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm. 

ZDROJ: Marián Tesák, Itafilm

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share