FilmTlačové správy

Tvorcovia Hotelu Transylvánia predstavujú krátky film Strašidelní maznáčikovia

V krátkom filme „Strašidelní maznáčikovia“ má Drakovo roztomilé šteniatko monštruóznych rozmerov Ciko viac energie ako kedykoľvek predtým a stále sa chce len hrať s loptičkou. Bohužiaľ, Drakula je príliš zaneprázdnený zvládaním svojich povinností v hoteli a preto je odhodlaný nájsť pre svojho obrovského chlpatého priateľa monštruózneho kamoša. Po sérii neúspešných pokusov Drakulov plán aj tak nevyjde, keďže Ciko si vyberie toho najnepravdepodobnejšieho spoločníka.

Výkonnej produkcie sa ujal tvorca franšízy Hotel Transylvánia Genndy Tartakovsky spolu s Michelle Murdocca, réžiu prevzali Jennifer Kluska a Derek Drymon, scenár napísala Jennifer Kluska a producentom je Christian Roedel. Krátky film, ktorý je možné vidieť exkluzívne v kinách Cinemark, prichádza online už tento víkend pri príležitosti Dňa domácich maznáčikov.

„Aké by to bolo, keby mali všetci z Drakovej partie domáce zvieratká? Bolo nesmierne vzrušujúce vrátiť sa do sveta Hotela Transylvánia a preskúmať všetký tie zábavné a láskyplné frustrácie, ktoré so sebou domáci miláčikovia prinášajú, ale optikou našich monštier“ uviedli režiséri Strašidelných maznáčikov Jennifer Kluska a Derek Drymon. „Čo sa stane, keď je váš zlatý retríver veľký ako 5 poschodový dom? Alebo ak vaša čivava chrlí oheň? Možnosť predstaviť divákom úplne novú skupinu postáv, ktoré sú rovnako vtipné a čudesné ako všetci v Drakovom okolí bola absolútna zábava. Dúfame, že si publikum náš krátky film užije, a tešíme sa, až sa domáci maznáčikovia všetkých monštier objavia aj v nadchádzajúcom filme Hotel Transylvánia: Transformánia!“

„Náš krátky film je spoločným dielom lásky tímov Sony Pictures Animation a Sony Pictures Imageworks a sme radi, že aj v tejto dobe môžeme rodinám po celom svete priniesť zábavu a srdečný smiech,“ dodal Christian Roedel, producent filmu Strašidelní maznáčikovia. „Všetky filmy Hotela Transylvánia sú predovšetkým o rodine a bolo mi cťou pracovať po boku našich najnovších členov Jennifer a Dereka, úžasného režisérskeho dua, ktoré prevezme opraty tejto vzrušujúcej novej kapitoly.“

Nenechajte si ujsť poslednú kapitolu franšízy Hotel Transylvánia: Transformánia, ktorá sa čoskoro dostane aj do našich kín.

ZDROJ: Juraj Brocko, Itafilm

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share