FilmSprávy

Slávnostná premiéra filmu Nikdy nehovor nikdy bola plná slovenských a českých hviezd

Na veľkolepej včerajšej slávnostnej premiére nového filmu Nikdy nehovor nikdy aj napriek obdobiu dovoleniek nechýbalo množstvo známych osobností. Po červenom koberci sa prešli hviezdy slovenského aj českého šoubiznisu.

Na vzťahovú komédiu od producentov kinohitov Všetko alebo ničPríliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám boli zvedaví novinári aj celebritní hostia. Prvým slovenským divákom svoju novinku osobne predstavil režisér Braňo Mišík (seriály KlamstvoPriznanieHniezdo) v spoločnosti obľúbených slovenských a českých hereckých tvárí. Nechýbali medzi nimi hlavní hereckí predstavitelia Tomáš MaštalírTereza Kostková, herečky a herci, ktorí si zahrali vedľajšie úlohy, napríklad Lenka KrobotováLucia SiposováBranislav BystrianskyHana  Holišová, ako aj speváčka Dominika Mirgová, pre ktorú bola rola vo filme Nikdy nehovor nikdy premiérou na filmovom plátne. 

„Teším sa, že náš film ide do kín. Dúfam, že si diváci nájdu k nemu cestu a že ich poteší a budú z kina odchádzať s dobrým pocitom,“ povedal pred premiérou režisér Braňo Mišík.

Súčasťou slávnostnej delegácie bola aj producentka Oľga Núñezová zo spoločnosti NUNEZ NFE, kostýmová výtvarníčka Danica Raytchev, hlavná maskérka Soňa Kubeníková, Milan Brindzík z distribučnej spoločnosti BONTONFILM, ako aj detskí herci Viktória JaslovskáVladimír ĎatelinkaSimona Hirková a Mina Matušicová. Divákov, hercov a tvorcov slávnostným večerom sprevádzala moderátorka Barbora Krajčírová.

„Chcem sa veľmi poďakovať  režisérovi Braňovi Mišíkovi, hercom, ako aj celému štábu, ktorý sa podieľal na príprave filmu Nikdy nehovor nikdy. Verím, že diváci budú po filme odchádzať s pocitom, že všetko zlé môže byť na niečo dobré. Pre nás je tento film výnimočný aj preto, že sme pri ňom spolupracovali s už zosnulým prof. Vladimírom Krčmérym. Len vďaka nemu a jeho tímu sa nám v Afrike podarilo natočiť autentické zábery z prostredia jeho misie, ktorej zasvätil celý svoj život,“povedala producentka filmu Oľga Núñezová.

Pozvanie na slávnostnú premiéru nového filmu prijali viaceré známe osobnosti zo slovenského kultúrneho, spoločenského a mediálneho života. Príjemnú letnú komédiu si na veľkom plátne nenechali ujsť napríklad herečka Bibiana Ondrejková, modelka a herečka Diana Klamová, moderátorka TV JOJ Lenka Ježová, herečka a speváčka Lucia Lužinská, režisér Peter Bebjak či Jozef Oklamčák.

Hlavní hrdinovia filmu Nikdy nehovor nikdy Naďa (Tereza Kostková) a Peter (Tomáš Maštalír) sa stretávajú v čase, keď sa obidvom rozpadajú dlhoročné manželstvá. Okolnosti ich zoznámenia nie sú práve najpriaznivejšie, keďže do seba navzájom narazia autami. Všetko zlé je však na niečo dobré, a tak na seba postupne v živote začnú „narážať“ čoraz častejšie. Po vyriešení poistnej udalosti sa náhodne stretávajú na hodinách jogy, ktoré vedie Naďa a ktoré majú Petra podľa odporúčania lekára zachrániť pred operáciou chrbtice. Keď sa na jogovom pobyte nechcene ocitnú na spoločnej izbe aj so svojimi deťmi z obidvoch strán, o zábavu bude rozhodne postarané. Začína sa bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou pre všetkých ich členov, pretože všetko sa môže stať

V ďalších rolách sa predstavia Marek MajeskýLenka KrobotováHana HolišováOndřej SokolJana KovalčikováLucia SiposováJuraj HrčkaŠtefan MartinovičJuraj „Šoko“ TabačekBranislav BystrianskyDominika Mirgová, ako aj detské herecké talenty. Titulnú pieseň k filmu s názvom Všetko sa môže stať naspieval Paľo Habera.

Feel-good film Nikdy nehovor nikdy, ktorý vznikol v produkcii spoločností NUNEZ NFE a TRINITY PICTURES,  sa môže dotknúť aj vášho srdca už 3. augusta. Ak máte radi silné príbehy ako zo skutočného života, plné humoru a ľudskosti, určite si túto filmovú novinku nenechajte ujsť vo svojom kine. Film do kín distribuuje spoločnosť BONTONFILM.

ZDROJ: Lucia Muráriková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share