FilmTlačové správy

Rodina sa musí spojiť, aby zastavila vzburu robotov

Ako to dopadne, keď rodinný výlet pokazí celosvetová vzbura robotov? Aj o tom bude nová rodinná komédia Pripojení od štúdia Sony Pictures Animation, ktoré stojí za megaúspešnou sériou Hotel Transylvánia či oscarovým animákom Spider-Man: Paralelné svety. V nej si budú musieť členovia rodiny Mitchellovcov nájsť cestu jeden k druhému… a zároveň sa postaviť zoči-voči technologickej apokalypse!

Pozrite si prvý trailer animáku Pripojení plný humoru, inovatívnej animácie a štýlových akčných scén.

Odkedy tínedžerku Katie prijali na vysnívanú školu, nevie sa dočkať, kým začne vlastný život mimo domu. Jej otec však odchod dcéry nesie ťažko, a tak sa rozhodne, že ju miesto letiska zavezie rovno do školy. Spolu s večne optimistickou mamou, mladším bratom a rodinným mopslíkom sa tak vyberajú na nedobrovoľný rodinný výlet cez celú krajinu, ktorý je však náhle prerušený vzburou robotov. Mobily, chladničky či hriankovače chcú získať vládu nad ľudstvom a zdá sa, že Katie a jej rodina môžu byť jedinou nádejou na jeho záchranu.

Partia talentovaných filmárov

Za novým animákom stojí partia talentovaných filmárov, ktorá má na svedomí tie najväčšie animované hity posledných rokov. Producentmi filmu sú Phil Lord a Christopher Miller, režiséri úspešného LEGO Príbehu či producenti oscarového filmu Spider-Man: Paralelné svety. Na režisérsku stoličku sa zas posadil animátor Mike Rianda, známy ako jeden zo scenáristov a režisérov kultového animovaného seriálu Gravity Falls. 

Talentovaný tím tvorcov a skvelý príbeh sú zárukou, že Pripojení budú jedným z najlepších animákov roka. Určite si ho nenechajte ujsť s celou rodinou na veľkom plátne. 

Animovaná komédia Pripojení sa na našich plátnach objaví so slovenským dabingom 17. septembra. Do vašich kín ju prinesie spoločnosť Itafilm. 

ZDROJ: Marián Tesák, Itafilm

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share