FilmSprávy

Pripravované filmové novinky 10/21

Krotitelia duchov: Dedičstvo

Už je to vyše tridsať rokov, čo prvýkrát strieborné plátna zaslinila ektoplazma duchov vyčíňajúcich v New Yorku. Po viac ako troch dekádach sa dimenzia strašidiel a démonov zase otvára a náš svet je v ohrození! Koho zavoláme na pomoc? No predsa Krotiteľov duchov!

Krotitelia duchov: Dedičstvo nie je iba nostalgickým výletom do minulosti, ale aj sviežim dobrodružstvom pre nové generácie. A rovnako ako starú gardu tímu krotiteľov vystriedajú mladšie tváre, tak aj režisérsku štafetu prebral do pôvodného režiséra Ivana Reitmana, slovenského rodáka z Komárna, jeho syn, Jason Reitman. Originálny recept s novými ingredienciami sa podľa všetkého vydaril, o čom hovoria prvé ohlasy spoza oceánu.

Synopsa: Vyše tridsať rokov od posledných Krotiteľov duchov prichádza ďalšie dobrodružstvo. Keď sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka, zisťujú, že im dedko zanechal tajuplné dedičstvo. Netrvá dlho, kým si uvedomia svoje prepojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov…V hlavných úlohách sa predstavia Mckenna Grace (Captain Marvel), Finn Wolfhard (Stranger Things), Carrie Coon (The Leftovers) a Paul Rudd (Ant-Man).

V slovenských kinách už od 18. novembra!

Uncharted

Po veľkých očakávaniach sme sa konečne dočkali traileru k filmovému spracovaniu jednej z najpopulárnejších herných sérií v histórii – UNCHARTED! Napínavé dobrodružstvá šibalského Nathana „Nate“ Drakea sú dobre známe hráčom Sony Playstation po celom svete. A na budúci rok ich budú môcť spoločne s Drakeom zažiť aj filmový fanúšikovia. Snímka by mala byť tzv. „origin story“ charizmatického lovca pokladov a o počiatku pevného priateľského puta medzi ním a fúzatým kumpánom a mentorom, Victorom „Sully“ Sullivanom.

V hlavných úlohách sa predstavia Tom Holland (Spider-Man: Far From Home) ako Nathan Drake a Mark Wahlberg (The Departed) ako Victor Sullivan. Réžie sa chopil talentovaný Ruben Fleischer, ktorý sadol na režisérsku stoličku aj pri filmoch Venom či Zombieland.

V kinách po celom Slovensku už čoskoro!

ZDROJ: Lukáš Kadlec

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share