FilmSprávy

Premiéru Dungeons & Dragons: Česť zlodejov si nenechalo ujsť viacero mladých známych tvárí

Nový rodinný fantasy film Dungeos & Dragons: Česť zlodejov, prichádza do kín už zajtra. Svoju premiéru mal ale včera večer v Bratislave a ujsť si ju nenechalo viacero známych tvárí, najmä mladšieho veku. 

Dungeons & Dragons: Česť zlodejov je nový rodinný film, ktorý do kín pritiahne najmä mladých divákov prípadne celé rodiny s väčšími deťmi. Vzrušenie, dobrodružstvo, fantasy, kúzla a čary, záporné postavy i hodnotovo založení hrdinovia – to všetko nový film divákom ponúkne.

Premiéru novej fantasy si nenechalo ujsť viacero slovenských tvárí. Aj v zahraničí veľmi dobre hodnotená snímka pritiahla na premiéru do kina napr. hercov Martina Klinčúcha, Matúša Kolárovského, tanečníka Tonyho Poruchu, influencerov Expl0iteda, FiFqa, Mateja Slažanského alias Selassieho či moderátorku Kristínu Kocian. Objavili sa ale aj manželia Poliačikovci či redaktorka Nora Krcňáková. Diváci si film môžu ísť do kín pozrieť už štvrtka.

O filme:

Potulný spevák a bard Edgin (Chris Pine) sa živí tým, že so svojou zlodejskou partičkou pomáha meniť majiteľov vzácnych artefaktov, jedným ukradnú a druhým  predajú. Je to nebezpečná práca, pri ktorej je neustále jednou nohou vo väzení a šťastena Edginovi nepraje navždy. Keď sa mu podarí ukradnúť stratenú relikviu, ktorá sa nikdy nemala dostať do nesprávnych rúk a bol to práve on, kto ju do nich dobrovoľne doručí, spustí to domino efekt, ktorý môže otriasť celým svetom. Edgin je síce podvodník a zlodej, ale stále má v sebe kúsok cti, a tak sa rozhodne napraviť škodu, ktorú napáchal. Keďže však proti nemu stojí armáda nemilosrdných zabijakov, mocných čarodejníkov a zákerný bývalý priateľ Forge Fletcher (Hugh Grant), potrebuje tím, s ktorým by mal aspoň malú šancu obstáť. A keďže film vychádza z legendárnej hry, je jasné, že v jeho posádke nemôže chýbať drsná bojovníčka (Michelle Rodriguez), vznešený rytier (Regé-Jean Page), mág (Justice Smith) a druidka (Sophia Lillis).

ZDROJ: Perla Žinčíková 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share