FilmSprávy

Krotitelia duchov sa dorútia do kín 24. marca

Po netrpezlivom očakávaní sa konečne môžeme tešiť na príchod najnovšieho prírastku vo fantastickom svete Krotiteľov duchov, s podtitulom Dedičstvo. V 80. rokoch toto úžasné dobrodružstvo, ktoré ovplyvnilo niekoľko generácií, priniesol na strieborné plátna po celom svete rodák z bývalého Československa, Ivan Reitman. Ten nás však 12. februára 2022 opustil a snímka Krotitelia duchov: Dedičstvo bola posledným filmovým projektom, na ktorom spolupracoval. Na tomto počine sa však podieľal spolu so svojim synom, Jasonom Reitmanom, ktorý po svojom otcovi prevzal režisérsku stoličku, aby priniesol svetu pokračovanie hodné pôvodných dvoch snímok. Jason tak nevzdal hold iba odkazu originálnych filmov, ale aj posolstvu a životu milovaného otca.

Snímka Krotitelia duchov: Dedičstvo je nostalgickým návratom k scifi a fantazijným filmom z 80. rokov, ktorá však prináša dostatočne veľa nových elementov, aby bola ideálnou dobrodružnou a rodinnou jazdou, na ktorú sa spolu s krotiteľmi vydá aj publikum prahnúce po duchárčine. Dedičstvo zožalo vo svete nielen skvelý finančný úspech, ale získalo si aj srdcia mnohých divákov každej generácie.

Máme sa rozhodne na čo tešiť, a preto 24. marca nezabudnite navštíviť svoje najbližšie kino! Iba v ňom začujete hučanie známych sirén!

Vyše tridsať rokov od pôvodných Krotiteľov duchov prichádza ďalšie dobrodružstvo. Keď sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka, zisťujú, že im dedko zanechal tajuplné dedičstvo. Netrvá dlho, kým si uvedomia svoje prepojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov…

ZDROJ: Lukáš Kadlec

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share