FilmSprávy

Komédia Po čom muži túžia 2 je voľným pokračovaním úspešnej snímky z roku 2018

Film režiséra Rudolfa Havlíka uvedie do kín spoločnosť CinemArt SK už 21. apríla. Diváci v ňom nájdu nové aj známe postavy, ktoré budú opäť prežívať svoje viac či menej vtipné osudy.

Do druhého dielu sa vrátila herecká dvojica z prvej časti komédie, teda Jiří Langmajer a Anna Polívková ich roly sa však vymenia. Psychologička Irena (Anna Polívková) zapíja sklamanie z rozchodu s priateľom a vysloví bizarné želanie: chcem byť mužom! Ráno sa zobudí v tele muža, Karla Kráľa z prvého dielu (Jiří Langmajer), ktorého nenávidí. Zároveň tak ale dostane šancu zistiť, akí muži v skutočnosti sú.

Cez počiatočnú nechuť k sebe samému sa musí Irena v novom tele o seba postarať. Nie je to jednoduché, pretože prišla o prácu a nie je nikto, kto by jej veril, že je to stále Irena, iba v inom tele. Pomocnú ruku jej napokon podá sused Radim (Marek Taclík), ktorý je do Ireny odjakživa zaľúbený, no bez odozvy. Teraz jej verí a dúfa, že niekde vnútri postaršieho chlapíka je jeho milovaná suseda a on ju iba musí – ako správny princ – vyslobodiť.

Komédia Po čom muži túžia 2 je opäť humorným pohľadom na stret mužského a ženského sveta a hľadanie ich vzájomného porozumenia, ktoré môže svet z jednej i z druhej strany privádzať do šialenstva. Vo filme uvidíte aj Terezu Kostkovú, Pavla Šimčíka, Ondřeja Kavana, Leoša Nohu, Oskara Hesa, Zuzanu Kronerovú, Jiřího Maryšku, Radeka Holuba, Michala Kavalčíka, Martinu Babišovú a ďalších.

Okrem jemne prepojeného deja nadväzuje voľné pokračovanie na úvodný diel aj titulnou piesňou. Tú pre komédiu pripravil v prvom i druhom dieli Julian Záhorovský, spevák, gitarista a finalista súťaže Česko hľadá SuperStar. S režisérom Rudolfom Havlíkom ho ešte v roku 2018 prepojil Jiří Mádl. “Jirka mal rád moju pieseň Skryté city, a tak mi zavolal, či ju môže Rudovi poslať. Mať titulnú pieseň vo filme bol vždy môj hudobný sen a bonusom bolo, že ten film bol v danom roku tým najnavštevovanejším českým filmom,” povedal spevák, ktorý si spoluprácu s popredým českým režisérom veľmi váži, “Na Rudovi mám veľmi rád, že je jednoducho profík a všetko povie na rovinu. Niekedy sa mi to možno nepáči, ale zas tým zo mňa dostane viac.”

Komédiu Po čom muži túžia 2 prinesie do kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 21. apríla.

ZDROJ: Perla Žinčíková

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share