FilmSprávy

Film Narušený čakal takmer rok na svoje uvedenie do kín

Ešte v prvej polovici septembra príde do slovenských kín nový film Narušený. Russell Crowe sa predstaví v úlohe psychopatického vodiča auta, ktorý sa bude mstiť za zatrúbenie na križovatke.

Americký film Narušený (Unhinged) režiséra Derricka Borta a scenárisku Carla Ellswortha sa nakrúcal ešte v lete minulého roka, no do kín sa dostal až v júli (Nemecko) resp. v auguste (USA) tohto roka, pričom je označovaný ako prvý film uvedený v širokom spektre kín po mesiacoch pauzy spôsobených pandémiou COVID-19.

Môže sa to stať aj vám

Držiteľ Oscara Russell Crowe hrá v tomto thrilleri psychopata, akého určite stretol každý z nás – frustrovaného človeka,  z ktorého sa za volantom na preplnených cestách stane nepríčetné monštrum. Rachel (Caren Pistorius) sa ponáhľa do práce a na semafore zatrúbi na auto, ktoré ju zdržuje.

Rachel netuší, že náhodou tým spustí reťazovú reakciu a stane sa objektom záujmu neznámeho muža, ktorý sa rozhodne udeliť jej životnú lekciu. Začína sa smrteľne nebezpečná hra na mačku a myš, ktorá je dôkazom, že nikdy neviete, kto sedí v aute vedľa vás…  

Film zarobil za premiérový víkend (uvedenie v USA, Kanade a v ďalších krajinách) približne 13,7 milióna dolárov, no hodnotenia filmu sú skôr priemerné. Premiéra filmu Narušený v slovenských kinách je naplánovaná na 10. septembra. Film uvedie spoločnosť Forum Film.

ZDROJ: Jana Studená, Forum Film | boxofficemojo.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share