FilmSprávy

Do slovenských kín prichádza horor Candyman

Jeho meno poznajú všetci, ale vysloviť si ho netrúfne nikto. Kultový hrdina všetkých strašidelných historiek, ktorého poznávacím znakom je zlovestný hák natretý medom a roj včiel. Stačí ho päťkrát vyvolať pred zrkadlom a on sa objaví – tentokrát  v galérii moderného umenia. Film Candyman uvedie spoločnosť Forum Film do slovenských kín už tento štvrtok, 26. augusta 2021.

Mladý výtvarník Anthony má pocit, že jeho kariéra stagnuje a on potrebuje nový impulz, aby mohol pokračovať v tvorbe. Jedného dňa mu kamarát porozpráva tragický príbeh o tom, ako sa zrodil muž s hákom a prečo začal vraždiť. Anthony je tou legendou úplne fascinovaný a začne pátrať po ďalších okolnostiach. Jeho obrazy zrazu získavajú temný nádych a postupne sa na nich začína objavovať jediná tvár…

Nový film Candyman je voľným pokračovaním rovnomenného filmu z roku 1992. Svoju postavu Candymana (Daniel Robtaille) si po 29 rokoch zopakoval Tony Todd a takisto aj jeho herecká kolegyňa Vanessa Williams v úlohe Anne-Marie McCoy. Hlavnými hviezdami filmu sú tentokrát Yahya Abdul-Mateen II a Teyonah Paris.

ZDROJ: Forum Film

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share