HudbaTlačové správy

Skupina Desmod hrá na turné Teatro Set akustické úpravy hitov

Skupina Desmod odštartovala 18. novembra v Žiline svoje aktuálne turné Teatro set. Fanúšikom ponúkajú zmes akustických úprav hitov a jemne drzého slova pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera. Nechýbajú úspešné skladby z aktuálneho albumu Molekuly zvuku, Chýbanie, Anjel, Nevrav mi aký som či Vŕba a zahrajú všetky obľúbené hity ako Vyrobená pre mňa, Za tebou, Lavíny či Som na tebe závislý.

Humor, skeče a netradičné úpravy hitov. Tak vyzerá štvrtý ročník špeciálneho Desmod TEATRO SET, s ktorým kapela prejde celé Slovensko. „Ide o špeciálne vystúpenia, kde sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Budete ho nenávidieť a zároveň milovať. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vznikajú nové skeče, prekvapenia a brebty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné…,“ teší sa na turné Mário Kuly Kollár.

„Niekde hráme dokonca dve predstavenia za sebou, pretože tento druh koncertu už má svojich skalných fanúšikov. Už keď odchádzajú, tak sa pýtajú, že kedy zahráme Teatro Set znovu a hneď si objednávajú lístky. Piesne sme upravili do podoby, ako ich fanúšikovia nepoznajú. Koncerty majú krásnu vianočnú atmosféru, tentokrát si nacvičíme aj nejakú vianočnú pesničku. Keď je dobrá atmosféra, tak si fanúšikovia môžu na pódiu so mnou aj zaspievať,“ prezradil Kuly.

Predstavenia sú na sedenie, aby si diváci vychutnali dokonalú atmosféru. Skupina Desmod zavíta aj do miest, ktoré s TETRO SETom predtým ešte nikdy nenavštívila. Turné upútava veselý plagát z dielne výtvarníka Petra Stankoviča. „Chceme si otestovať, či ideme správnym smerom a či sa naša tvorba ľuďom páči. Preto sa chceme predstaviť aj v tejto, inej ako rockovej podobe a preto tento rok hráme aj v mestách Veľký Krtíš, Čadca či Rožňava,“ uzatvára Kuly.

Vstupenky na TEATRO SET sú k dispozícii v sieti Ticketportal.

Desmod TEATRO SET 2018

18.11. Žilina
25.11. Trnava
2.12. Veľký Krtíš
3.12. Prievidza
5.12. Čadca
8.12. Piešťany
10.12. Rožňava
11.12. Spišská Nová Ves
12.12. Košice
17.12. Považská Bystrica
20.12. Martin
21.12. Banská Bystrica

Informácie redakcii poskytla Nora Krchňáková, NK Factory.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share