FilmTlačové správy

Mášine pesničky prevedú divákov okolo sveta

Patria k najobľúbenejším animovaným postavičkám u nás a ich príbehy zabávajú deti i dospelých. Teraz prichádzajú na plátna kín! Film Máša a medveď: Mášine pesničky vezme divákov na hudobné turné okolo sveta s populárnou dvojicou. Do kín príde vo štvrtok 24. septembra, už tento víkend ho však diváci a diváčky nájdu v programoch niektorých z nich, v rámci série exkluzívnych predpremiér. 

Máša je zvedavé, múdre a neposedné dievčatko, ktoré žije v starej železničnej stanici v lese. Jej najlepším kamarátom je medveď, vyslúžilý cirkusový artista. Máša miluje dobrodružstvo a pri svojom objavovaní sveta pôsobí doslova ako magnet na problémy. Starostlivý medveď máva preto plné labky práce s naprávaním jej šibalských kúskov. Publikum s nimi v kinách zavíta do slnečného Talianska, užije si karnevalové rytmy, objaví kúzlo Paríža, tajomstvá anglických lesov aj Divokého západu. 

Snímka divákom a diváčkam predstaví 13 nových príbehov, tentoraz aj s poriadnou dávkou veselých piesní. S malou loptoškou a trpezlivým chlpáčom v kinách nuda nehrozí, naopak – pripraviť sa treba na to, že do spevu bude všetkým aj na ceste domov. Animovaný film Máša a medveď: Mášine pesničky na plátna prinesie distribučná spoločnosť Continental film

ZDROJ: Peter Gašparík, Continental Film

Andrea Čurná Administrator
Spoluzakladateľka a administrátorka webu oKulture.sk.
×
Andrea Čurná Administrator
Spoluzakladateľka a administrátorka webu oKulture.sk.
Latest Posts
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share